2737
2734

من در حد خونه و خرس و اینا بلدم با یه رودخونه که از کنار خونه میاد پایین و چند تا کوه اون بالای صفحه و یه خورشید نصفه😂😂😂😍😍😍😍⚘⚘⚘

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من در حد خونه و خرس و اینا بلدم با یه رودخونه که از کنار خونه میاد پایین و چند تا کوه اون بالای صفحه ...

راستی تو رودخونه چن تا ماهی کوچولو قرمز هم میکشم

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2728

من کارام خونه ی پدرمه، نیوردم خونه ی خودمون بعد ازدواجم نقاشی نکشیدم ولی خیلی دوست دارم شروع کنم ، من سیاه قلم، آبرنگ،پاستل، مدادرنگ کار میکردم

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2738

من نقاشی میکشم ولی سبکم رئال نیست و فقط بچه های هنری کارامو دوست دارن از نظر بقیه شاید یجوری بیاد

سبکم اکسپرسیونیسم

اگه میخوای درخواست بده تو خصوصی برات بفرستم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
چه عالی دوره دیدی؟؟

من رشته ام معماری بود واسه همین نقاشیم و کار با رنگم خوبه علاقه هم از بچگی داشتم ولی دوره ی خاصی نرفتم فقط واسه سیاه قلم چند جلسه کلاس رفتم

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2706