2703
2553
عنوان

حس میکنم سرم کلاه رفته😞😞

472 بازدید | 34 پست

امروز رفتم پانزده خرداد. پاساژ طلا فروشی(همین که تو خیابون اصلی هست)  ی النگو که هفت گرمی بود رو خواستم با ی جفت گوشواره معاوضه کنم. زده بود خرید401

فروش طلا گرمی406.

الان که اومدم خونه میبینم گوشواره پنج گرمی شو دو میلیون و هشت صد بهم داده. النگو رو دو و هشت صد و چهل خریده. 

آخه مگه پنج گرم با اجرت و مالیات میشه دو میلیون و هشتصد؟ 

اونم با گرمی406 تومن؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا الکی میگن ۴۰۶ تومن 

این قیمت طلای خامشه 

کلی اجرت و مالیات و اینا میکشن روش طلافروشا 

که قیمت فروششون میشه ۴۶۰ اینا

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2720

چرا طلای دست دوم نمیخری که اجرتش کمتره

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2714
2706