1472
1459
عنوان

حس میکنم سرم کلاه رفته😞😞

312 بازدید | 34 پست

امروز رفتم پانزده خرداد. پاساژ طلا فروشی(همین که تو خیابون اصلی هست)  ی النگو که هفت گرمی بود رو خواستم با ی جفت گوشواره معاوضه کنم. زده بود خرید401

فروش طلا گرمی406.

الان که اومدم خونه میبینم گوشواره پنج گرمی شو دو میلیون و هشت صد بهم داده. النگو رو دو و هشت صد و چهل خریده. 

آخه مگه پنج گرم با اجرت و مالیات میشه دو میلیون و هشتصد؟ 

اونم با گرمی406 تومن؟ 

همین دیگه

طلافروشا دین و ایمان ندارن که

می پرسند:مجردی یامتاهل؟ می گویم"متعهد"!!! چون تجربه نشان داده، نه مجردبودن،نشانه ی تعلق خاطرنداشتن به کسی است... ونه متاهل بودن،نشانه ی تعهدو وفاداری!!! همه ی قراردادهاراکه روی کاغذهای بی جان نمی نویسند! بعضی ازعهدهاراروی قلب هایمان می نویسیم... حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی باشد؛ شکستنشان یک "انسان"رادرهم می شکند❤

اینا الکی میگن ۴۰۶ تومن 

این قیمت طلای خامشه 

کلی اجرت و مالیات و اینا میکشن روش طلافروشا 

که قیمت فروششون میشه ۴۶۰ اینا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

چرا طلای دست دوم نمیخری که اجرتش کمتره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

از حساب و کتاب طلافروشا فقط خودشون سردرمیارن

مگه ندیدی چند بار حساب میکنن؟

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"
8
واقعا هشتصد مالیات و اجرت میشه؟ 

خیلی زیاده مگه این که خیلی ظریف کاری داشته باشه اما خب معمولا اجرت ها خیلی زیاد میشن

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔
1476

ببین مادرشوهر من رفت گردنبند ۲۵ گرمی رو داد برای معاوضه ۱۸ گرم بهش دادن یعنی تو همین عوض کردن ۷ گرم کم شد!!!!

یکی از آشناهای طلافروشمون میگه سعی کنید طلا عوض نکنید

میگه ۳ بار که عوض کنید دیگه هیچی ندارید!!!

سفر به کاشان با www.behtourist   

طلا فروش ها گاهی طوری حساب کتاب می کنن که دوباره ازشون بپرسی خودشون هم سر در نمیارن چطور حساب کردن ..من و تو که جای خود داریم

یه سایت دیدم به اسم «پاموه».تو گوگل اسمش رو بزنید. مطالب جالبی داره   
واقعا هشتصد درسته؟ 

۸۰۰ رو نمیدونم حساب نکردم ولی طلا اینجوری حساب میشه اول قیمت هر گرم طلای خام رو بعلاوه اجرت ساخت کن بعد ضربدر گرم طلا کن بعد ضربدر ۱.۱۳، این ازت حدود ۱۰۰ تومن برا هر گرم اجرت گرفته 

1457