2733
2734

همسرم دوتا خواهر داره یکیش ۱۴ سالش یکیش ۱۸ سالش تولد من که بود همسرم فقط تبریک گفت من انتظار کادو نداشتم ولی توقع یه کیک داشتم شه روز پیش تولد خواهر کوچیکش بود ک ۱۴ سالشه هم براش کیک گرفت هم ۱۰۰ تومن بهش پول داد خیلی دلم شکست خیلی چند سالی میشه پدرشون فوت شده مامانم گفت عیب نداره سنی نداره چیزی نگو تو خانومی کن منم نگفتم ولی بغضم داره میترکه که واسم کاری نکرد برای آبجیش اونکارو کرد😔😔😔

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی بگردم😔

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2738

عزيزم اون بچه ست سن حساسي داره از محبت پدر محرومه تورو خدا كار خير خودتو همسرتو كم ارزش نكن 

با محبت به همسرت بگو دوست داري براي تولدت كيك بگيره هيچ ايرادي نداره همين صحبت كردن هاست كه كدورتها رو از بين ميبره 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

منم بودم ناراخت  میشدم میتونست یه دسته گل بگیره برات

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2706