2726
عنوان

جنوبی ها ....شمالی هااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 38 پست
جنوبی ها با سبزی میپزن.با گشنیز بعضی ها با شنبلیله و گشنیز ادویه جنوبی یه مدل دیگه پیاز داع درست کن ...

ممنون گلم با سبزی چگوری اگه شوید باشه میشه ؟بجای گشنیز

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیاز خلال شده بزا سرخ بشه طلایی که شد میگو ها رو هم باهاش سرخ کن زردچوبه و فلفل قرمز و نمک بهش اضافه کن  یکم هم رب بزن کنارش سیب زمینی نگینی هم سرخ کن بزا لای برنج که دم بکشه البته میگو ها رو حدود 5 دقیقه ای با پیاز تفت بده اگه زیاد سرخش کنی سفت میشهه

نوش جونتون

میگو سوخاری هم که عالی.میگو رو تو زعفران یه قاشق روغن زیتون و ادویه بخوابون فرداش در بیار با دستمال ...

وای دهنم آب افتاد اگه تو مواد باشه بذارم یخچال تا فردا صبح یعنی طوری نیست راستی یه سوتلغدسکه آب لیمو هم بریزم و چقدر سرخ کنم که سفت نشه

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
وای دهنم آب افتاد اگه تو مواد باشه بذارم یخچال تا فردا صبح یعنی طوری نیست راستی یه سوتلغدسکه آب لیمو ...

نه من آخر شب طعم دار میکنم برای فردا ناهار.بوش کامل میره.ابلیمو هم کمی بزنی میشه.فلفل دلمه ای هم میشه

2706