1464
1459

شمال میگو نداره گلم😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

جنوبی ها با سبزی میپزن.با گشنیز بعضی ها با شنبلیله و گشنیز ادویه جنوبی

یه مدل دیگه پیاز داع درست کن سیرم له کن بریز میگو توش تفت بده شعله کم نباشه اب میندازه‌ادویه و زعفرون بزن.خلال پسته هم که محشرش میکنه سیب زمینی مکعبی.کشمش پلویی .لابلای برنج ابکشی دم میذاری روش با پیاز داغ و کشمش تزئین میکنم.

با زدشک هم میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449

من میگو رو یک ساعت قبل از اینکه سرخ کنم تو مخلوط  پیاز و فلفل و زعفرون ، آبلیمو و کمی نمک میخوابونم میذارم تو ظرف دردار میذارم تو یخچال موقع سرخ شدن هم باید نذاری خیلی رو گاز باشه که خشک نشه

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

منم جنوبی ام عزیزم همیشه عالی درست میکنم اول پیاز داغ و سیر داغ فراوان سرخ کن نذار زیاد سرخ بشن میگو رو بریز توش خوب تفت بده بعد ک میگواب انداخت سرخ شد زردچوبه خالص و فلفل سیاه و فلفل قرمز بزن خوب تفت بده سبزی ماهی من خشک میزنم همیشه سبزی و یکم بخیسون بعد بریز توش خوب با میگو سرخش کن حالا بستگی ب سلیقه خودت اگه دوس داری یکم ترش مزه باش یکم تمر غذا بزن بهش اگه ن یکمی رب گوجه بخاطر رنگش بعد بذار لای برنج بذار دم بیاد عالی میشه کافیه ی بار امتحان کنی سبزی ماهی هم گشنیز و هلبه

1474
جنوبی ها با سبزی میپزن.با گشنیز بعضی ها با شنبلیله و گشنیز ادویه جنوبی یه مدل دیگه پیاز داع درست کن ...

ممنون گلم با سبزی چگوری اگه شوید باشه میشه ؟بجای گشنیز

واسه شادی روح بابابزرگم صلوات بفرستین
1331