2737
2734
عنوان

اصطلاح باز کردن کام بچه

140 بازدید | 16 پست

سلام بین شما هم رسم هست اولین چیزی که به بچه می دن می خوره یکم از خاک کربلا هستش ؟

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

شما جوونا دیگه چرا ب این خرافات اعتقاد دارین اه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیش بده .حداقل تاثیری که داره انژی مثبت که می ده

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
2728

خرافات نیست عزیز جان، توی کتب منبع شیعه اومده که تنها خاکی که مجاز به خوردنش هستین تربت کربلاست

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 
چیش بده .حداقل تاثیری که داره انژی مثبت که می ده

بیخیال بابا چه تاثیری اخه.. یه مشت خاک چه اثری ب حال نوزاد داره اخه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

خیلی دوست دارم نی نی بیاد اولین کاری که بکنم همینه🙄🙄🙄🙄🙄

خرافات نیست عزیز جان، توی کتب منبع شیعه اومده که تنها خاکی که مجاز به خوردنش هستین تربت کربلاست

مزخرف تر از همه اینا همین کتابا هستن ک ادمای ساده باورشون دارن

2738
بیخیال بابا چه تاثیری اخه.. یه مشت خاک چه اثری ب حال نوزاد داره اخه

زعفرون می تونه اثر شادی اور داشته باشه این خاک یعنی نمی تونه.زعفرون که قبول دارید.

من ک اومدم بدم بهش،چون خواب بود و یادم شد خودم خوردم البته باید با آب قاطی کنی.. 😁

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
زعفرون می تونه اثر شادی اور داشته باشه این خاک یعنی نمی تونه.زعفرون که قبول دارید.

زعفرون ک یه گیاهه خوراکیه و اون خاکه خاااااااک حالا هر خاکی ک باشه خاصیتش کجاس عزیز من

من ک اومدم بدم بهش،چون خواب بود و یادم شد خودم خوردم البته باید با آب قاطی کنی.. 😁

اره باید با اب قاطی کنی 

اگه نمیتونی درک کنی حق توهینم نداری

واقعا در عجبم از این جماعت😑😑

2706