2737
2734
عنوان

یعنی من حاملم؟

307 بازدید | 29 پست

چندروزه عجیب دلم چیزای ترش میخواد دیروز کلی قره قروت خوردم

صبح ازخواب پاشدم تاچشماموبازکردم لواشک وابلیمو نمک قاطی کردم خوردم

غروب دوباره ترشک خوردم

الانم به شوهرم گفتم برام تمزهندی بیاره😐

وقتیم غذایی چیزی میخورم حالت تهوع میگیرم بعدش😐😐(رابطه کامل و محافطت نشده هم داریم عقدم هستم)

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
تو عقدی وبچه میخوای؟😐

من حرفی از اینکه بچه میخوام زدم؟

به شوهرم گفتم گفت نکنه حامله ای گفتم ازاینجابپرسم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بعضی وقتا اینجوری میشم 

فقط یه چیزی بگم خییییییلی کار خوبی کردی دوران عقد رابطه کامل داری اونم محافظت نشده 

من دو ماهه عروسی کردم ببخشید مشکل د خ  و  ل داریم ۳ سال عقد بودم همیشه میگم ای کاش از روز اول عقد رابطه کامل داشتم اینجوری اگه هم مشکلی داشتم توی عقد حلش میکردم نه اینکه بعد سه سال زن و شوهر بودن هنوز نمیتونیم رابطه داشته باشیم

ببخشید خیلی دلم گرفته بود بخدا هر جای برم به همه دخترای عقدی میگم رابطه کامل داشته باشین این از من به شما نصیحت

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
خب میگی رابطه محافظت نشده!!! این معنیش چیه به نظرت؟

منظورم جلوگیری طبیعی بود بد رسوندم منظورمو

منم بعضی وقتا اینجوری میشم  فقط یه چیزی بگم خییییییلی کار خوبی کردی دوران عقد رابطه کامل داری ...

اخی عزیزم شما عروسی کردی به سلامتی 

دیدم تاپیک زدی بودی درموردش

من منظورم از محافظت نشده جلوگیری طبیعی بود

انشاالله مشکلتون زودترحل بشه 

منم بعضی وقتا اینجوری میشم  فقط یه چیزی بگم خییییییلی کار خوبی کردی دوران عقد رابطه کامل داری ...

حرفت درست ولی بعضی خونواده ها با بچه دارشدن تو عقد مشکل دارن وکنار میان واخرهم اون طفل معصوم روسقط میکنن😕 گناهه خب

هرکسی به عرف خونوادش نگاه کنه 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2738
اخی عزیزم شما عروسی کردی به سلامتی  دیدم تاپیک زدی بودی درموردش من منظورم از محافظت نشده جلوگ ...

نه حامله نیستی گلم

چون هوس کردن از هفته ۷ شروع میشه 

منم بعضی وقتا یهو هوس یه چیزی میکنم طبیعیع

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
نه حامله نیستی گلم چون هوس کردن از هفته ۷ شروع میشه  منم بعضی وقتا یهو هوس یه چیزی میکنم طبیع ...

اها ممنون❤

خیلی بدددد رسوندی😂😅

😂😂😂

2706