2410
2553
عنوان

ایااین زنگ خطر زندگی منه؟

187 بازدید | 17 پست

۶ ماه پیش یروز شوهرم اومد خونه گفت به یه اتلیه بیعانه داده و بچه رو اماده کنم سه تایی بریم عکس بگیریم بعد کلیم سرم غر زدو اعصابمو خورد کرد که سریع اماده شو و زشته بعدم رفتیم از در وارد شدیم عکاس یه زن بود منو سگ محل میکرد رسما با شوهرم که حرف میزد گل از گلش میشکفتو زنیکه هی بمن میگفت تو چجور مادری هستی بلد نیستی بچتو بخندونیو کلی اعصابمو خورد کرد وقتیم اومدم تو ماشین شوه م گفت یچیزی جا گذاشتمو برگشت اتلیه بعدم گفت اونجا نبود حتما اوردیم بخونید بقیشو بگم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بعد الان ۶ ماه گذشته یروز اومد خونه گفت اتلیه زنگ زده گفته بیاید عکس انتخاب کنید با مادرمو شوهرم رفتیم اونجا وارد شدیم مارو نشناخت ولی تا شوهرمو دید از جاش پریدو با فامیلی شناخت اونجا هم هر عکسیو دوست نداشتم و شوهرم میگفت بذار همرو چاپ کنه زنیکه میگفت واچرا سلیقت اینجوره من با اقای .... هم سلیقه ایم خوبه که بعد عکسا که حاظر شدعکس تکراری چاپ کرده بودشوهرمم کامل پولو داده بود منم میخواستم بگم پول تکراریارو برگردونه شوهرم اخمو تخم که زشته و فلان

بعدامروز من رفته بودم عکسو دادمو پولو برام ریخت بعد شوهرم از صبح هی میپرسه اتلیه چیشد اینکه اصلا اطلاع نداشت من چیکار کردم چرا اینقدر جویا بود میگم نکنه با هم در ارتباطن؟

2706