2733
2734

باردارم.

نفسم انگار گرفته

عادت ب غذای چرب ندارم

یکم نوشابه خوردم بلکه بهتر بشه فایده ای نداره.

چی بخورم بنظرتون؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نصف استکان آبلیمو بخور

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
2731

فکر کنم چای پررنگ جواب بده . یه همکار داشتم مشکل چربی خون داشت و وقتی غذای چرب می خورد حالش بد می شد . البته نمی دونم چای پررنگ برای جنین خطر داره یا نه گلم

با خدا باش و پادشاهی کن
نصف استکان آبلیمو بخور

ابغوره دارم‌میخورم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2738

چاى و زنجبيل 

عاليه 

آدمی زاد طومار طولانی انتظار است                                  .🌸🌸🌸.                                                            "رَبَّنا وَ لاتُحَمِّلنا ما لاطاقَهً لَنا بِه"
چاى و زنجبيل  عاليه

زنجبیل واسه زن حامله؟

زنجبیل واسه زن حامله؟

فكر نميكنم ايراد داشته باشه 

يه مقدار زنجبيل داخل چاى 

خاصيت هم داره

آدمی زاد طومار طولانی انتظار است                                  .🌸🌸🌸.                                                            "رَبَّنا وَ لاتُحَمِّلنا ما لاطاقَهً لَنا بِه"