1472
1459
عنوان

بچه ها بفرمایید

50 بازدید | 5 پست

شام و کی میده؟

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته گزارش نزن خودت سوال کردی و نظر خواستی عقده ای بازی نداره ک از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم نچسب به نظر میام ولی اونم ب خودم ربط داره در ضمن من مسئول باور کردن یا نکردن شما نیستم پس خودت میدونی  قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست  

چی

فقط 48 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
چی

برنامه بفرمایید شام

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته گزارش نزن خودت سوال کردی و نظر خواستی عقده ای بازی نداره ک از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم نچسب به نظر میام ولی اونم ب خودم ربط داره در ضمن من مسئول باور کردن یا نکردن شما نیستم پس خودت میدونی  قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست  

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

ها؟؟

برنامه بفرمایید شام 

1436