2410
2553
عنوان

عیدی های دوران کودکی

90 بازدید | 12 پست

بچه ها موقع ما عیدی ها ۵۰تومنی و ۱۰۰تومنی بود..خیلی میخواستن حال بدن ۵۰۰تومنی میدادن...خخخخ..بعضی جاها میرفتیم اصلا عیدی نمیدادن خیلی دلم میشکست 😢تو عالم بچگی واسه خودم غصه میخوردم😭😂هنوزم اون افراد رو یادمه..هنوزم بعد از گذشت سالها از همه انتظار عیدی دارم😂😂😂شما چطور؟؟از خاطراتتون بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

برای ما به ترتیب سن میدادن...مثلا من ۱۰ تومنی...خواهرم ۲۰ تومنی...خواهر بزرگم ۳۰ تومن😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

عموم ۵ تا صد تومنی نو میداد بهمون چقد ذوقشو میکردیم🙄

بعدها شد کارت شارژ ۱۰۰۰ تومنی 

الانم هیچی😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
2714
برای ما به ترتیب سن میدادن...مثلا من ۱۰ تومنی...خواهرم ۲۰ تومنی...خواهر بزرگم ۳۰ تومن😐

شکست عشقی نمیخوردی اونوقت😂😂😂من در اینجور مواقع حس میکنم با احساساتم بازی شده🤣

شکست عشقی نمیخوردی اونوقت😂😂😂من در اینجور مواقع حس میکنم با احساساتم بازی شده🤣

نه..فقط رنگ و روم زرد و سبز میشد😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

منم همچنان توقع عیدی دارم با دوتا بچه😬😬😬

یادش بخیر آخرین عیدی که مادربزرگم داد بهم چهارتا پونصدی بود منو خیلی دوست داشت چهارتا داد به همه یدونه میداد هنوز اون پونصدیارو دارم 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...