2733
2734

من الان 1 سال 6ماهه عقدم اولین اشتباهم این بود که همه چیو میومدم به شوهرم میگفتم اینکه مامانت جی گفت جاریم چی گفت و فلان که باعث میشد شوهرم بره دعوا کنه و خودم خراب بشم 

دومین اشتباهم مقایسه بیش از حد خودم با جاریم که این حساسیت را حتی خانواده شوهرمم فهمیدند و خیلی بده و حتی انقدر ساده لوح بودم که به خواهر شوهرم حرف دلمو میزدم (14سالشه)

سومیش اینکه به وقتش جواب کسی که بهم توهین میکردو نمیدادم و بعدش اوقات شوهرمو خرد میکردم 

چهارمیش هم خیلی دنبال جلب توجه و تایید دیگران هستم همش دوست دارم ازم تعریف بشه و همه سراغمو بگیرنو فقط من تو دید باشم و باعث میشه محبت زیادی و افراطی به دیگران بکنم و بعدش از طرف همون دیگران کم محلی و بی حرمتی ببینم 

پنجمیشم اینکه زیادی با همه زود قاطی میشم و این اصلا خوب نیست 

حالا شما بگید

زیادی به شوهر نباید گیر داد دلزده میشه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

خوبی که از حدبگذرد نادان خیال بد کند

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اشتباه من این بود که با هر کی مشکل داشتم همون لحظه حل نکرد جمع شد و شد حس تنفر و اینکه رو اشتباهات چشم پوشی کردن باعث سو استفاده طرف ازت میشه

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙

بزرگترین اشتباه من "برای اینکه به کارام برسم بچم و با موبایل و تلویزیون سرگرم کردم تو رو خدا این کار رو نکنید علائمی شبیه  اوتیسم میاره

تمام دنیام آقاییه و دو تا دوخملام
اشتباه من این بود که با هر کی مشکل داشتم همون لحظه حل نکرد جمع شد و شد حس تنفر و اینکه رو اشتباهات چ ...

البته من مجردم کلا همه ی آدما رو میگم

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙

از خانواده خودتم پیش شوهرت هیچی نگو

زنی که خرج نداره ارج نداره هم یه واقعیته محضه حتمن اجراش کن همین اول باید بفهمه زن خرج داره

شیک پوشی و تناسب اندامتم حفظ کن

شوهرا با چشماشون جادو میشن

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲
2706