2737
2734
عنوان

جابجا كردن روز تخمك گذاري

650 بازدید | 62 پست

هرماه روز تخمك گذاريم ميفته روزاي قمر در عقرب ونميتونم اقدام كنم و هرررماه بي نتيجه

راهي هست روز تخمك گذاري رو جابجا كنم؟مثلا چند روز عقب بيفته يا بره جلوتر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته میگن تو روزای قمر در عقرب باردار نشین 

اما برای کسی که خیلی منتطره و فقط با دارو یه روزای خاصی از ماه میتونه باردار بشه،از شرایط استثناس و باید توجه نکنه 

البته این نطر شخصی منه

و فتوا نمیدم

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2731

کاری کن پریودیت بیفته جلو مثل خوردن رازیانه ، آویشن، پونه 

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
2738
پريود بيفته جلو تخمك گذاري هم ميفته؟

آره

تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙
 امکان داره خدای نکرده باردار نشی حالا حالا ها ،من هیچ مشکلی ندارم ولی 6ماهه اقدامم و باردار نش ...

ميدونم ولي همسرم كله شقه

الانم قيافه گرفته واسم

ميگه تو قمر در عقرب اقدام كنيم بچه شر ميشه😐

2706