2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
3 4 روز قبل موعدم مشخص میشه

ن  بابا زوده  بتا پایینه اونوقت هی میفرستنت آزمایش ک بتات بره بالا و دلشوره  استرس میدن  ب آدم  گاها تجربه شده آز خون در اوایل بارداری منجربه لکه بینی میشه ...اسی بی بی بزن ب استرس دادن دکتر نمی ارزه آز دادن...دکتر بیسواد دوست من سه بار فرستادش آز بتاش کم بود تا بتونخ سونو قلبشو زمانش مشخص کنخ

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
سلام دوست عزیز من رفتم آزمایش دادم مثبت بودم...  ان شالله شما هم مثبت باشی..

سلام خوبی؟ مبارکه عزیزم انشالله بارداری سالم و راحتی داشته باشی🥰

منم بی بی گذاشتم مثبت بود امشب رفتم آزمایش ولی جوابش فردا بعدازظهر میاد دعا کن عددش خوب باشه

بتات چند بود؟

سلام خوبی؟ مبارکه عزیزم انشالله بارداری سالم و راحتی داشته باشی🥰 منم بی بی گذاشتم مثبت بود امشب رف ...

خداروشکر... ممنونم... ان شالله از شما هم مثبت باشه و بارداری راحت و سالمی داشته باشی.. از من عدد نگفت... فقط گفت بارداری.. واسه عدد باید دکتر نسخه بده بیای اندازه اش رو میده. 

ولی از 100 خیلی بیشتر بود.. 

2706