2737
2734
عنوان

دلم میخواد خوشکل و خوش تیپ بشم نمیدونم‌چجوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 53 پست
منظورم این بود یه راهی بگین درد نداشته باشه خخخخ

خوشگلی دردسررر داره😜

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول ۶کیلولاغرکن،بعدش صورتتو باموم سرد اصلاح کن،ابروهاتو دو درجه از رنگ موهات روشنتر کن،ابروهاتو پهن ...

ابروهامو چجوری روشت کنم عزیزچه رنگی بزنم

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
2731

خب اول از همه باید خودت با انگیزه تمام بخوای که تغییر کنی. وقتی پرمویی باید مرتب صورتتو اصلاح کنی این خودش مهمترین مسئله هستش اگه هم ابروهات نازکه میتونی باهاور دخترونه یکم پرترشون کنی. میتونی موهاتو رنگ کنی. مدل موهاتو تغییر بده.گفتی چشات ریزه میتونی با خط چشم کشیدن جلوه بیشتری به چشات بدی . کاشت مژه یا لیفت مژه انجام بدی. میتونی گاهی برای تنوع از لنز استفاده کنی.  

اخی دردت اومد دفعه دیگه لیدوکایین میزنم برات

واي چقد بد دهن

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
اره خودمم دوس دارم عزیزم‌ فقط دنبال اینم چیکار کنم جوش نزنم

کلیندامایسین و مترونیدازول

دو ژل ضد جوش موضعی برای صورت

از داروخونه تهیه کنید

هم برای جلوگیری از جوش هم از بین بردن خود جوش   

سفر یعنی... شب باشه... یهو بزنی به دل جاده... بری یه جای دور... تنها با خودتو یه فلش پر اهنگ...
2738
خب اول از همه باید خودت با انگیزه تمام بخوای که تغییر کنی. وقتی پرمویی باید مرتب صورتتو اصلاح کنی ای ...

ممنون گلم

ابروهامو چه رنگی بزنم؟ منطورم رنگ‌و شماره اکسیدانه

ابرو پهن اصلا دوس ندارم عزیزم

کلیندامایسین و مترونیدازول دو ژل ضد جوش موضعی برای صورت از داروخونه تهیه کنید هم برای جلوگیری از ...

مترونیدازول قرصشو میگین؟

دارم تو   خونه...بخورم اشکالی نداره؟

ببخشید عزیزم این خانوم چه شوخی ای گفتن؟ کامنتشو پیدا نکردم

عزيزم حرف زشتي زدن.تو بهش گفتي حرفت درد داشت؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
ن من نگفتم خب چی شوخیشون چی بود ک گفتن درد داشت؟

خب به شما پس نگفته.از او بخون كامنت هارو متوجه ميشي

2706