2726
عنوان

کیا بچه مدرسه ای دارن .این رفتار طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم شايد مراعات بچه ها رو ميكنه ميترسه اوناهم دلشون بخواد عزيزم اي جان 

شايد لازمه تقسيم كردن و به اشتراك گذاشتن براش شرح بدين البته نظره ها بررسي شخصيت كودكتون با شماست 

2728
اره اینم فقط فکر فست فوده

براش درست کن خودت،  اخه الان بچه ها اینقدر بی تربیت شدن بخدا مسخره میکنن اینا رو که لقمه مثلا نون پنیر میبرن،  برا خجالته که گشنگی رو تحمل میکنن اما در نمیارن غداشونو بخورن.  با نون باگت یا نون تست براش درست کن یا با نون لواش سمبوسه درست کن ببره،  اینجوری که میگی ساعت غذاییش خیلی بهم ریختیس،  اذیت میشه معدش

حالا اون خوراکی ها رو میخوره بعد دیگه موقع ناهار فقط میاد دوغ‌میخوره میره باز غروب میگه من گرسنمه . ...

دخترهای منم اولش همین طور بودن،از استرسه،روزایی که ورزش یا بازی یااردودارن مدام میخورن،ولی زمان درس اینطوریه،گمونم دخترشمام اینمدلیه،غصه نخور کم کم درست میشه

عزيزم شايد مراعات بچه ها رو ميكنه ميترسه اوناهم دلشون بخواد عزيزم اي جان  شايد لازمه تقسيم كرد ...

روز اول گفت ۳ تا موز میبرم ولی انگار برده بود اونا برنداشتن یکیشو خورده بود بقیه رو اورد و از اون روز دیگه تغذیه اشو نمیخوره.

اصلا توصيه نميشه بچه ها ميرن هله هوله ميخرن كيك و شيرينيجات كه براي سلامتي مضره🤔🤔🤔🤔

خب اینجوریم ناراحتی معده میگیره چون خیلی بچها خجالت میکشن من خودمم اینجوری بودم 

براش درست کن خودت،  اخه الان بچه ها اینقدر بی تربیت شدن بخدا مسخره میکنن اینا رو که لقمه مثلا ن ...

با لون لواش درست میکنم .تو ظرف خوشگلم‌میذارم .شیر یا ابمیوه هم میذارم .میوه هم‌هر روز میذارم .اره درست میگی شاید مسخره میکنن

2706