2410
2553

بچه ام صبحانه میخوره .ساعت ۷ میره تا ۱ 

زنگ تغذیه هم دارن‌اما هرچی براش میذارم‌نمیخوره اصلا از خونه میگه نذار چون من نمیخورم .تو مدرسه هم اصلا توالت نمیره .صبح خونه میره تا وقتی برگرده .حالا وقتی برمیگرده کیفشو باز میکنه همون خوراکی ها رو میخوره . نمیدونم چرا اینجوری میکنه ؟ بچه های شما هم اینجورین ؟چند مدل خوراکی براش میذارم ولی دست نخورده برمیگردونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

پسرمنم همینه دقیقااا

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

منم‌بچم پارسال همینجوری بود....پیش ۱ میفرستادمش ۸ تا ۱۲...همین اخلاق رو داشت

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
حالا اون خوراکی ها رو میخوره بعد دیگه موقع ناهار فقط میاد دوغ‌میخوره میره باز غروب میگه من گرسنمه . ...

از مدرسه رسید سفره پهن شده باشه نزار اونا رو بخوره بگو اونا برا مدرسه اس بزار ناهار بخوره 

2706