1507
1520
عنوان

کیا بچه مدرسه ای دارن .این رفتار طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 38 پست
اره اینم فقط فکر فست فوده

براش درست کن خودت،  اخه الان بچه ها اینقدر بی تربیت شدن بخدا مسخره میکنن اینا رو که لقمه مثلا نون پنیر میبرن،  برا خجالته که گشنگی رو تحمل میکنن اما در نمیارن غداشونو بخورن.  با نون باگت یا نون تست براش درست کن یا با نون لواش سمبوسه درست کن ببره،  اینجوری که میگی ساعت غذاییش خیلی بهم ریختیس،  اذیت میشه معدش

شاید دوس ندارع براش تغذیه بذاری بنظرم بهش پول بده اونجا بخره 

اصلا توصيه نميشه بچه ها ميرن هله هوله ميخرن كيك و شيرينيجات كه براي سلامتي مضره🤔🤔🤔🤔

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا اون خوراکی ها رو میخوره بعد دیگه موقع ناهار فقط میاد دوغ‌میخوره میره باز غروب میگه من گرسنمه . ...

دخترهای منم اولش همین طور بودن،از استرسه،روزایی که ورزش یا بازی یااردودارن مدام میخورن،ولی زمان درس اینطوریه،گمونم دخترشمام اینمدلیه،غصه نخور کم کم درست میشه

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اره اینم فقط فکر فست فوده

خب الویه با مرغ بزار با سس خیلی کم‌

ی روز همبرگر ب روز کوکو

شااید دوستاش اینجور چیزا میخوره این دوس نداره نون پنیر بخوره مثلا 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم شايد مراعات بچه ها رو ميكنه ميترسه اوناهم دلشون بخواد عزيزم اي جان  شايد لازمه تقسيم كرد ...

روز اول گفت ۳ تا موز میبرم ولی انگار برده بود اونا برنداشتن یکیشو خورده بود بقیه رو اورد و از اون روز دیگه تغذیه اشو نمیخوره.

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
خب الویه با مرغ بزار با سس خیلی کم‌ ی روز همبرگر ب روز کوکو شااید دوستاش اینجور چیزا میخوره این دو ...

الویه اتفاقا امروز دادم ولی وقتی برگشت خورد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا توصيه نميشه بچه ها ميرن هله هوله ميخرن كيك و شيرينيجات كه براي سلامتي مضره🤔🤔🤔🤔

خب اینجوریم ناراحتی معده میگیره چون خیلی بچها خجالت میکشن من خودمم اینجوری بودم 

براش درست کن خودت،  اخه الان بچه ها اینقدر بی تربیت شدن بخدا مسخره میکنن اینا رو که لقمه مثلا ن ...

با لون لواش درست میکنم .تو ظرف خوشگلم‌میذارم .شیر یا ابمیوه هم میذارم .میوه هم‌هر روز میذارم .اره درست میگی شاید مسخره میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
روز اول گفت ۳ تا موز میبرم ولی انگار برده بود اونا برنداشتن یکیشو خورده بود بقیه رو اورد و از اون رو ...

اي جان معلومه مامان خوبي هستي 🤗🤗🤗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396

باز خوبه بچت برمیگردونه من بچه بودم برای اینکه مامانم دعوام نکنه خوراکیامو مینداختم دور واقعا الان درک نمیکنم فازم چی بوده 

خودکشی مرگ قشنگی که بهش دل بستم دست کم هر دو سه شب سیر به فکرش هستم 
با لون لواش درست میکنم .تو ظرف خوشگلم‌میذارم .شیر یا ابمیوه هم میذارم .میوه هم‌هر روز میذارم .اره در ...

بچه ها تو اين سن به خاطر تغذيه مسخره نميكنن اكثر بچه ها توي پيش تغذيه هاي مثل هم خانگي دارن بعيده مسخره كردن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با لون لواش درست میکنم .تو ظرف خوشگلم‌میذارم .شیر یا ابمیوه هم میذارم .میوه هم‌هر روز میذارم .اره در ...

من یه کیسه کوچولودوخته بودم با تور کتون وروبان مینداختن گردنشون،مثل کیسه ممول بود،

توش آجیل هایی که دوست داشتن میریختم واوناهم میخوردن،

یه روز مدرسه رفتم ماماناهی میپرسیدن شمامامانه دوقلوهایی،گفتم آره،می گفتن بچه هامون آسیمون کردن همش میگن از این کیسه های دوقلوهابرامون بخر،ازکجا خریدی شما؟