2703
2553
عنوان

دلیل لرز درونی و سرمای بدن

13314 بازدید | 14 پست

دارم دیونه میشم از وقتی قرص کابرگولین استفاده کردم همش لرز میکنم و بدنم سرد میشه 

دکتر زنان چون ترشح از سینه داشتم بدون آزمایش بهم دارو داد یه مدت خوردم بعدش ازمایش دادم پرولاکتینم از حد نرمال پایین تر هم بود 

الان یه ماهه دیگه دارو نخوردم ولی بازم میلرزم همش 

خدایا شکرت 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم همینجوریم ، طبع بدنت چیه 

بیشتر چیزای گرم بخور شیر رو با عسل یا خرما بخور 

برنجو با زعفرون یا زیره بخور ، ازینجور چیزا... 

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
آزمایش تیروییدم نرمال بود قبل مصرف دارو 

فقط واسه تیروئید نمیگم

گاهی اوقات دکتر غددا پرولاکتین و این چیزارو بهتر از دکتر زنانا کنترل میکنن یا یه مجموع ازمایشایی میدن که از دکتر زنانا بهتره

منم همینجوریم ، طبع بدنت چیه  بیشتر چیزای گرم بخور شیر رو با عسل یا خرما بخور  برنجو با ...

من قبلا گرمی میخوردم بدنم داغ میشدم 

الان فقط سردمه هر چی گرمی میخورم درست نمیشم 

شما از هم حس میکنی از داخل سردته؟ دلیلش؟

خدایا شکرت 😍
فقط واسه تیروئید نمیگم گاهی اوقات دکتر غددا پرولاکتین و این چیزارو بهتر از دکتر زنانا کنترل میکنن ی ...

آها آخه تو اقدامم هستم خیر سرم ، کلا بدنم ریخت بهم 

خدایا شکرت 😍
2714
من قبلا گرمی میخوردم بدنم داغ میشدم  الان فقط سردمه هر چی گرمی میخورم درست نمیشم  شما از ...

اره من نشستم یهو بدنم لرز میفته سردم میشه موها تنم سیخ میشع ، نمیدونم اونجور ک خوندم از سودای بدنه 

شما پوستت روشنه و بدنت لاغره قدت بلنده؟؟؟؟؟؟؟

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
اره من نشستم یهو بدنم لرز میفته سردم میشه موها تنم سیخ میشع ، نمیدونم اونجور ک خوندم از سودای بدنه&n ...

تازگی ها اینجوری شدی؟ دارویی مصرف نکردی؟

نه دقیقا برعکس چیزایی که گفتی 😆

خدایا شکرت 😍
تازگی ها اینجوری شدی؟ دارویی مصرف نکردی؟ نه دقیقا برعکس چیزایی که گفتی 😆

کلا همینجووی بودم از اولش 

نه دارو اصلا!

شاید از طبع بدنتع نمیدوونمم

2706