2726

یادمه یه دوره ای پاتختی عروس ترازو خیلی میبردن، 

و ساعت دیواری

نمیدونم هدف شون چی بود واقعا!! 

خودم هم تولد پنج سالگی م ده پونزده تا دیس کادو گرفتم  

شما هم بگید از کادوهای خنده دار

آنچه دلم خواست نه آن شد...آنچه خدا خواست همان شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط اون پتو هایی که میدادن عکس پلنگ داشت 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

دیس..پارچ لیوان...بشقاب میوه خوری..کاردو چنگال..پتو پلنگی  

لاکچری ترین حرکت برا تولد داداشم بود ک قطار کادو دادن بش😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

😂هبچوقت اونیو ک برام لباااااس اورد ، پوشیدم دید گشاده ، نگفت بده ببرم عوضش کنم ، گفت بده مامانت بپوووووشه برای تو یکی دیگه میخرم😂😂😂رو حلال نمیکنم

هنووووزم ک ۸ سال گزشته برام نخریده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706