2703
2553
عنوان

ناباروری

203 بازدید | 14 پست

سلام  من شوهرم واریکوسل دوطرفه که سمت چپ ۴/۸و سمت راست۲/۸گرید بود و الان ۱ و ماه و نیم عمل کرده و در حسن عملش ازش نمونه برداری گرفتن و دکترش به ما گفت که نمونه تا ۱۱ مرحله اسپرمش رشد کرده و مامتوقف شده  بهمون زینگ داد و کلومیفن گف تا ۳ ماه بخوره اگ خوب شد ۳۰ درصد شانس بارداری داری اگ خوب نشد باید اسپرم اهدایی بگیرید مت خودم ۱۹ سالمه شوهرم ۲۶ بنظرمن نباید موقع عملش نمونه میگرفتن چون اون واریکوسلش خیلی بزرگ بوده و نذاشته اسپرم رشد کنه شوهرم اسپرمش کمتر از یک میلیون و تحرکش صفره ایا شانس بارداری هس..درضمن خودم ازمایشات لازم دادم و سالم بودم و ما الان بطور طبیعی ۱ سال و نیم بچه دار نمیشیم تا الان خودم قرص مصرف نکردم تا فهمیدم شوهر مشکل داره 

خب عزیزم داروهاشو بخوره بعد نمونه بده انشالله که رفع شده مشکلش...معمولا بعداز عمل خوب میشه وضعیت اسپ ...

خب دکتره همونجا نمونه از بیضه هاش گرفته بهش گفته ۳ ماه بعد عملت ازمایش بده ۴ روز دیگ میشه ۲ ماه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تعداد اسپرمهاش خیلی کمه.خدا کنه بهتر بشه حداقل بتونی میکرو انجام بدی من شوهرم ۱ بیضه داره و اون یه دوته هم وهریکوسل گرید ۲ داشت و تعداد اسپرم ۳ میلیون .بدون عمل با دارو ۹ میلیون شد و کمی مرفولوژی و حرکتش بهتر شد .تونستم میکرو اینجکشن انجام بدم‌.اسپرم اهدایی تو همه مراکز ناباروری نیست و از نظر شرعی بعضی مراکز قبول نمیکنن و شاید مجبور بشی کلا جنین اهدایی بگیری.سعی کن تا خودت سالمی و ذخیره تخمدانت خوبه پیگیری کنی.امیدوارم مادر بشی

جواب نمونش اسپرمش ۱۱ مرحله رشد کرده دراصل باید ۱۳ مرحله رشد کنه بعد اگ خوب بشه ۳۰ درصد شانس برای بارداری داری اگ خوب نشه باید برین اسپرم اهدایی بگیرین

تعداد اسپرمهاش خیلی کمه.خدا کنه بهتر بشه حداقل بتونی میکرو انجام بدی من شوهرم ۱ بیضه داره و اون یه د ...

اره عزیزم چون واریکوسلش خیلیییی بزرگ بوده هزینه میکرو چنده؟

2714

سلام من 19 سالمه چهار ساله ک ازدواج کردم بچه میخواستم دکتر رفتم گفت تنبلی تخمدان دارم با کمک قرص های تقویتی سایز فولیکولم۱۹و ۲۰ در تخمدان راستم  سه ساله ک تو اقدامم اما متسفانه هیچ نتیجه ای نگرفتم میشه کسی چیزی میدونه کمکم کنه بخدا خسته شدم اینقدر پریودام عقب افتاده و فکر کردم پریودم اما منفی بوده

شکسته اما قوی تر از همیشه💪 واس پرواز کردن، اول باید سقوط کرد. 

من دکتر فوق تخصصی ناباروری وivf خانم نصرت نقاب که تو اهواز جواب گرفتم اینم آدرسش: اهواز ، کیانپارس ، خیابان پهلوان شرقی ، حدفاصل چمران و اردیبهشت ، مجتمع پزشکی شفا ، طبقه دوم

2706