1619
1605
عنوان

ترس هاي مسخره بچگي

110 بازدید | 24 پست

بچگيتون از چه چيز مسخره اي ميترسيديد كه الان فكرشو ميكنيد خندتون ميگيره 

بگيد بخنديم 

من از نون خشكي ميترسيدم 😂

زندگي جاريست شايدم مادرشوهره👹

من از هواکش دسشویی میترسیدم😐

یه خونه تازه رفته بودیم،برقو که میزدم فن باهاش روشن میشد،کلا میمردمو زنده مبشدم تا میومدم😑😑😑

منحرف بودن خودتونو پای تاپیک من نزارین  میدونستم منحرفین یه جور دیگه تاپیک میزدم....والا   حالا شما ب بزرگی خودت ببخش  

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522
من از هواکش دسشویی میترسیدم😐 یه خونه تازه رفته بودیم،برقو که میزدم فن باهاش روشن میشد،کلا میمردمو ...

حالا ما يه هواكش داشتيم پايين بود 

چند بار ميخواستم دست كنم توش بگيرمش انگار يكي نميذاشت 

اگه دست ميكردم توش الان دو سه تا انگشت نداشتم 😂

من وقتی دسشویی میرفتم میترسیدم بیام بیرون،همش فکر میکردم دزد اومده پشت در دسشوییه😒انننقد میموندم گاهی تا یکی میومد ببینه زندم یا نه بعد میومدم بیرون😬

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
1614
حالا ما يه هواكش داشتيم پايين بود  چند بار ميخواستم دست كنم توش بگيرمش انگار يكي نميذاشت  ...

وای😮😮😮😮😮😮خدارحم کرد بهت

منحرف بودن خودتونو پای تاپیک من نزارین  میدونستم منحرفین یه جور دیگه تاپیک میزدم....والا   حالا شما ب بزرگی خودت ببخش  

نمیدونم مسخرست یا نه ولی از بچگی تا الان که دیگه کاملا بزرگ شدم از سگ و گربه میترسم به طرز خیلی وحشتناکی😐😐

تمام غصه های دنیارا میتوان با یه جمله تحمل کرد ؛خدایا میدانم که میبینی❤
من وقتی دسشویی میرفتم میترسیدم بیام بیرون،همش فکر میکردم دزد اومده پشت در دسشوییه😒انننقد میموندم گا ...

خخخخخ

نمیدونم مسخرست یا نه ولی از بچگی تا الان که دیگه کاملا بزرگ شدم از سگ و گربه میترسم به طرز خیلی وحشت ...

نه بابا منم ميترسم حتي از مورچه

1432
من وقتی دسشویی میرفتم میترسیدم بیام بیرون،همش فکر میکردم دزد اومده پشت در دسشوییه😒انننقد میموندم گا ...

منم بعضي وقتا اين حسو داشتم ولي بهش غلبه ميكردم 

ميومدم بيرون با گارد اينكه اگه كسي بود بزنمش

دستشوییمون حیاط بود هرموقع میرفتم باید مامانم نگاه میکرد تا برم بیام میترسیدم از تاریکی فک میکردم یک ...

تو خواهر من نيستي😂😂؟

1639