2737
2734
عنوان

بیاین یه خورده بخندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نامزدم از باشگاه میومد بهمون سر میزد دوش میگرفت چون خونه خودشون دور بود  یکی از بچه های فامیل دو سه بار خونه ما دیده بودش اونجا بود گفت این پسره هم که همیشه بو گند میده😂

نشنیدم چی فرمودین؟
2738
ی بار دامادمون خونه بودن پسرخواهرم ۳ سالشه گ و ز ید دویید رفت تو حال گف بابا بابا خاله مینا گوزید... ...

براي منم پيش اومده متاسفااااانه و فقط حرصصص خوردم

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

یبار دوستام خونمون بودن ماکارونی گذاشته بودم دختر داداشامم بودن یکی از دوستام اولین بارش بود میومد خونمون سره سفره ک نشستن خاستیم غذا رو شروع کنیم پسرم ۲ سالش بود گوزید همه یواشکی خندیدیم یدفعه از شدت خنده دختر داداشمم گوزید همه بلند خندیدن پشت سرش دختر اونیکی داداشم برگشتم گفتم آقا الان نوبت خودمه ما رسممونه مهمون برا اولین بار بیاد خوش امد بگیم بهش 😂😂😂😂😂😂😂😂

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
2706