1619
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

بچه خواهرشوهرم پیش باباش و پدرشوهرم و برادرشوهرم بهم گفت خاله تو جوجو بزرگ داری؟؟ یعنی آآآآآآب شدما

میزنه تازیانه پشت شلاق و شلاق پشت زخم. این زمین وحشی به من میزنه بدم میزنه. میزنه که وحشی بشم. میزنه جوری که انگار وقتشه بخشیده شم.. همه خوبا زجر میکشن

ی بار دامادمون خونه بودن پسرخواهرم ۳ سالشه گ و ز ید دویید رفت تو حال گف بابا بابا خاله مینا گوزید..... کلا عادتشع خودش کاراینطوری میکنه میندازه گردن بقیه. اگ عم بهش بگی با ی قیافه حق ب جانب میگه من من من؟ 

پسر خالم مهمون داشته خانومه چشماش انحراف داشته قشنگ اشاره کرده مامان چرا چشماش اینجوریه؟؟؟ بیچاره خاله ام سقلمه زده که ساکت اونم گفته چرا میزنی چشماش یه جوریه؟؟؟؟؟؟

1620
بچه خواهرشوهرم پیش باباش و پدرشوهرم و برادرشوهرم بهم گفت خاله تو جوجو بزرگ داری؟؟ یعنی آآآآآآب شدما

جوجو بزرگ به چی میگه😅

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                        نی نی ام دختره...اما تیکرم آبی😒😒چیه مگه 😐😐دخترا دل ندارن😐😐نباید آبی بپوشن یا آبی باشه تیکرشون🤔😒😒دختر من متفاوته👌خرگوش مامانشه🐰🐇                       https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
نوه خالم بم گف خاله تو ممه داری ینی مامانی؟😐 گفتم هرکی سیبیل داره باباته مگه😂😂😂😂😂

😆😆😆😆

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇      تنها کسی که بهمون گفت برگرد.....                         آمپول زن درمونگاه بود                                        نی نی ام دختره...اما تیکرم آبی😒😒چیه مگه 😐😐دخترا دل ندارن😐😐نباید آبی بپوشن یا آبی باشه تیکرشون🤔😒😒دختر من متفاوته👌خرگوش مامانشه🐰🐇                       https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/            مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
1432
جوجو بزرگ به چی میگه😅

س ی ن ه... مال من ماشالله بزرگه

میزنه تازیانه پشت شلاق و شلاق پشت زخم. این زمین وحشی به من میزنه بدم میزنه. میزنه که وحشی بشم. میزنه جوری که انگار وقتشه بخشیده شم.. همه خوبا زجر میکشن
1651