2733
2734
عنوان

باردارا بیاید

166 بازدید | 31 پست

کسی تو غربالگری اول خطر کروموزومی بخصوص تریزومی 21 داشته؟؟ 

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای خیلی ها پیش میاد غربالگری یه ازمایش تشخیصی نیست و اصلا با استناد بهش نباید نگران بود تازه شما فقط یه مرحله اش رو هم دادین...الان اعداد محدوده ازمایش خون غربالگری اولتون مهمه عدد ان تی ازمایش سونو گرافیتون مهمه و بعد مرحله دوم غربالگری هست شامل ازمایش خون و سونو انومالی که با مقایسه اعداد غربالگری اول و دوم و عدد ان تی نتیجه میگیرن که باز هم احتمال وجود بیماری هست یا نه و و حتی اگر باز هم احتمال باشه اونوقت میگن یا سلفری بدین یا امینوسنتز انجام بدین...که البته الان هم میتونید با نظر پزشکتون سلفری بدین و تا هفته 15 یا 16 صبر نکنید و زودتر نتیجه رو بگیرید...ولی اصلا نگران نباشید خیلی وقتا این موارد در ازمایش غربالگری پیش میاد و اصلا نباید بابتش نگران بود فقط باید پیگیری کرد

عزیزم ببخشید شما لک لانه گزینی داشتی؟اگ اره چجوری بود؟؟

قبل پری هستش ی لک صورتی یا قهوای کمتر از دور میشه ولی من ی شب تا صبح دیدم بعضیم فقط ی لک میبینن

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
برای خیلی ها پیش میاد غربالگری یه ازمایش تشخیصی نیست و اصلا با استناد بهش نباید نگران بود تازه شما ف ...

من الان تفسیر کردم بد استرس گرفتم

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
2738
چیو تفسیر کردی عزیزم؟فعلا فقط یه ازمایش غربالگری دادین که...عدد ان تی سونوتون چند بوده؟

غربالگری اولم زده جنین خطر را برای نقایص کروموزومی بخصوص تریوزومی 21 نشان داد. با مترجم معنی کردم

چیو تفسیر کردی عزیزم؟فعلا فقط یه ازمایش غربالگری دادین که...عدد ان تی سونوتون چند بوده؟

1.50 هست عدد ان تی

عدد ان تی خوبه پس فقط یه احتمال کوچیک هست توی غربالگریتون... با دکترتون مشورت کنید و مطمن باشید که چیز خاصی نیست تا ازمایش های تکمیلی و تشخیصی رو ندادین اصلا به خودتون استرس وارد نکنید چون بیشتر موارد بچه سالمه ...حتی اگر هر دو غربالگری هم مشکل نشون بدن تو بیشتر موارد که میفرستن سلفری یا امینو سنتز معلوم میشه که بچه سالمه و مشکلی نداره ...پس نگران نباشید فقط به دکترتون مشوت کنید و ازمایش هاتونو حتما پیگیری کنید 

عدد ان تی خوبه پس فقط یه احتمال کوچیک هست توی غربالگریتون... با دکترتون مشورت کنید و مطمن باشید که چ ...

ممنون

2706