2410
2553
اومدم دستور تهیه شو بردارم خخخخ 

اره منم😂😂😂

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
یه نظر خوب نیاد هویج با گردو بهم نمیان البته باس امتحان کنم

وااای نه محشر میشه هویج و گردو حلوا هویج ارومیه رو خورده باشی نظرت عوض میشه با گردو محححشره 

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
وااای نه محشر میشه هویج و گردو حلوا هویج ارومیه رو خورده باشی نظرت عوض میشه با گردو محححشره 

حلوا هویج خوردم اما تو کیک یه جور دیگست البته فک کنم پوره هویج باشه باس برم تحقیق کنم ببینم چند چنده  

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

#کیک_هویچ_و_گردو_عالي🥕🥕🥕

مواد لازم:

آرد 2 پیمانه

تخم مرغ 5 عدد

روغن مایع ۱ پیمانه

شکر یک و یک چهارم پیمانه

هویج رنده شده ۲ پیمانه (بارنده ریز)

گردو نگینی یک دوم پیمانه

دارچین ۲ قاشق مربا خوری

بکینگ پودر یک ق غ

نمک میوه ۱ قاشق مرباخوري

وانیل یک چهارم قاشق چای خوري

طرز تهیه

ابتدا آرد ودارچین وبکینگ پودر ونمک ميوه را با هم الک میکنیم وکنار میگذاریم سپس زرده و سفیده رو جدا میکنیم..

سفيده ها را با هم زن میزنیم تا حجمش زیاد شود و فرم بگیرد.  ..زرده وشکر و وانیل را خوب با همزن حداقل ۵ الی۶ دقیقه میزنیم تا کرم رنگ شود ،سپس روغن مایع را اضافه میکنیم و حالا همزن را کنار میگذاریم هویج وگردو را اضافه کرده ودر آخر مواد خشک را که الک کردیم اضافه میکنیم وبا لیسک هم میزنیم بعد مواد رادر قالب چرب شده ميريزيم میتوانید کمی گردو وهویج هم روی مایه کیک بریزید سپس میگذاریم درفر گرم شده با حرارت ۱۸۰ درجه به مدت تقریبی ۴۵ دقیقه آماده شود .بسته به درجه حرارت فر  زمان متفاوت است

🔴برای لیست سی در چهل باید دستور یک و نیم برابر بشه

2706