2726
عنوان

میخوام هرچی تو دلمه بارشون کنم پاشم بزنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 86 پست
باید با پنبه سر ببری پس 

خداروشکر که خودش جوابشونو جوری داده که دارن آب میشن.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی جوری میگی ۶ سال انگار سی ساله با همین و دارین همدیگه رو تحمل میکنید.اون اگر آدم بدی هست یا خوب خودش مسول رفتار خودش هست.میخوای نبینی نبین نیازی به دعوا و توهین و این چیزا نیست.

پس حتما بی خیال بشو این لنگه ی خانواده ی شوهر منن با دوتا آبغوره چنان شوهرمو خر کردن بعد دور روز رفت ...

به جهنم بذار بگن.همه این ادمای پستو میشناسن.همه فک و فامیلا باهاشون قطع رابطه ان

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
شوهر ادم فرشته هم باشه ته تهش بازم طرف خانوادش میگیره حتی اگه بدونه اونا قاتل و یا ببخشید عوضی بالفط ...

برا همینه لبیک نمیکشم.هیچی نگفتم تا حالا.خستم میدونی از درون خستم

شوهر ادم فرشته هم باشه ته تهش بازم طرف خانوادش میگیره حتی اگه بدونه اونا قاتل و یا ببخشید عوضی بالفط ...

چون اون شوهر هم پوست و استخونش از پدر و مادرشه. زن هم همینه.بالاخره خانواده جایگاه خودشو داره

عزیزم ادمای بد همیشه نفهمن با گفتن ما بازم چیزی عوض نمیشه گستاهتر و حق بجانبتر میشن..تجربه کردم

دقیقا .همینن متاسفانه.پس چیکار کنم بازم بریزم تو خودم.از خدا خواستم روزی بیاد نتونه یه کلمه حرف بزنه و تکون بخوره اون موقع حرفامو بهش بزنم بیام بیرون

خب ارتباط رو قطع كن ولي ممكنه بعد عصبانيتت بخوابه و پشيمون بشي

نه به هیچ عنوان پشیمون نمیشم 

برا همینه لبیک نمیکشم.هیچی نگفتم تا حالا.خستم میدونی از درون خستم

درکت میکنم عزیزم منم شرایط مشابهت دارم اما با مادرشوهر خیلی وقتا برای اینکه تخلیه بشم چشام میبندم و تو ذهنم با خشونت تمام انتقام میگیرم...بسیار ادم دلرحمی هستم اما وقتایی که بهم فشار میاد مجبورم وگرنه خودم داغون میشم...نفرت ادم پیر میکنه

حرفاتو بزن به جای دادو بیداد گریه کن  تو دشمنی جایی برای دوستی بزار  برای خراب کردن همیش ...

گریه رو خوب اومدی.خندم گرفت😂😂😂🙈🙈🙈🙈

چون اون شوهر هم پوست و استخونش از پدر و مادرشه. زن هم همینه.بالاخره خانواده جایگاه خودشو داره

درسته عزیزم منم خانوادم برام الویته اما عدل انصاف چی؟ ادم باید طرف حق بگیره...به هر قیمتی نخواد برنده میدون باسه

گریه رو خوب اومدی.خندم گرفت😂😂😂🙈🙈🙈🙈

😂😂😂😂😂 خودمم خندم گرفت انگار گریه دست خود آدمه آخه من خودم زود بغض میکنم و اشکم در میاد فکر میکنم همه مثل منن 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706