2726
عنوان

میخوام هرچی تو دلمه بارشون کنم پاشم بزنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 86 پست
پسرش حرفای دلشو زده.ولی من از بابت دل خودم نمیتونم ساکت باشم.چیزایی که مربوط به خودمه.میخوام بگم.خست ...

عزیزم وقتی اون گفته چرا شما خودتو بده کنی؟

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف بزنی میگن شخصیت نداره و پدر مادرش یادش ندادن با بزرگتر درست صحبت کنه و کلا بازم مقصر خودت میشی ع ...

شش ساله تو دلم مونده.خستم از ساکت بودن.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2728
الان عصبی هستی چیزی نگو،بذار آروم بشی،با پدر شوهرتم خواستی بحرفی با آرومی و احترام شکایت کن،بعدا پشی ...

به هیچ عنوان باهاش حرف نمیزنم.بجز سلام و خداحافظ.الانم میخوام بگم.ولی نمیدونم کار درسته یانه.خستم کردن با حرفاشون.ازینکه دست پیش میگیرن

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
اول لعن شییطان کن  بعد بگو اگر بهش چیزی بگی اخر مجبورت میکنن بری باهاش اشتی کنی یا نه؟نتیجه ای ...

نه مجبور نمیکنه شوهرم.ولی نتیجش این میشه تا اخر عمر نباید ببینمش دیگه.چون ادم کینه ای و بدبختیه.باید بزنم و برم بیرون

ساکت نه یکی هست جیغ وداد کنی یکی هست با ادامش ولی اثرگذار حرف بزنی

نمیتونم با ارامش.بخوام حرف بزنم دیگه نمیتونم جمع کنم باید تا تهش برم.ازش تنفر دارم.همه حرفام تو گلوم گیر کرده

به هیچ عنوان باهاش حرف نمیزنم.بجز سلام و خداحافظ.الانم میخوام بگم.ولی نمیدونم کار درسته یانه.خستم کر ...

پس حتما بی خیال بشو این لنگه ی خانواده ی شوهر منن با دوتا آبغوره چنان شوهرمو خر کردن بعد دور روز رفت دستبوسی باباش بعد یه هفته ام منو برد به زور ول کن آخرم گفتن من پسرشونو یاد میدم 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
خب بستگي داره دلت از چي پره؟

از همه چی.از تک تک کاراشون.از تک تک حرفاشون.شش ساله از همه چیزش خستم

2706