2726

اعصابم خیلی خورده بگین من چجوری حرف بزنم چی بگم الان نشستم کلی گریه کردم 

شوهرم شاگرد جدید گرفته انگار 

بعد الان شاگرده زنگ زده گفته شما بودین ساعت ۴ به من زنگ زدین 

بعد شوهرم گفته ن من اون موقع خواب بودم 

بعد شوهرم زنگ زده ب من با یه حالت حق ب جانب میگه تو بودی با گوشی من زنگ زدی ب شاگردم ؟؟؟ بعد منه از همه جا بیخبر گفتم ن ب کدوم شاگردت گف شاگرد جدیدم گفتم ن ب خدا 

بعد میگه چن ثانیه وصل بوده الو الو کرده اون ک نمیاد دروغ بگه فردا من میرم پرینت میگیرم ببینم کی دروغ میگه 

منم شروع کردم ب گریه گفتم من فردا میام ببینم کی بوده اون دختره ک نیومده داره دو ب هم زنی زندگی منو میکنه وقتی دارم قسم میخورم ینی چی میگی اون دروغ نمیگع  گفتم ینی داری میگی من دروغ میگم؟ 

گفتم فردا بخای بری منم باهات میام بریم پرینت بگیریم  ب نظرتون دیگه چی بگم اعصابم خورده  

گوشیش چندین بار الکی زنگ میزنه ب بقیه فک کنم خرابه این دفه  زنگ خورده پاکم شدع البته شاید دختره دروغ میگ 

میگه اگ گوشیم میزد پاک نمیشد جز منو تو هم کسی خونه نبوده ک بخاد زنگ بزنه اگ شماره تماس افتاده بود تو پرینت چجوری ثابت کنم من نبودم اخه 😭😭😭 چی‌بگم اگ تماسی  بود  ت پرینت ؟ 

یا اگ نبود چی بگم؟ 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

اصلا چرا بايد ب شاگردش زنگ بزني 

خب بره پرينت هم بگيره وقتي زنگ خورده تو پرينت هم هست ديگه 

چه كاريه 

اون دخترخانوم ميتونن اسكرين شات تماس رو بفرستن براي همسر شما!

در ضمن چقد ب شوهرت رو ميدي 

اصلا مسئله بزرگي نيس بنظرم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی حرف ی ادم غریبه رو قبول داره ولی تو ک زنشی رو نه چشونه این شوهرا

همین باعث شد گریه کنم  خیلی اعصابم خرد شدع  من دارم میگم نزدم میگم شاید کرم داره ک الکی بهت زنگ‌زده میگه 

بعدشم بهش گفتم  تو ک‌شماره شاگردتو ذخیره نمیکنی من از کجا بدونم اون زنه ک بهش زنگ بزنم  شاید اصن اون شماره مرد بود 

2728

زنگ خورده ک خورده چراانقد سختش میکنین شایددستش خورده خو

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
اصلا چرا بايد ب شاگردش زنگ بزني  خب بره پرينت هم بگيره وقتي زنگ خورده تو پرينت هم هست ديگه&nbs ...

میگه من با اون صنمی ندارم ک بخام بگم گوشیتو نشون بده بدشم من ب تو  اگ‌اعتماد نداشنم میومدم رو در رو شوال میکردم ن اینکه زنگ بزنم بپرسم تو مگ ب خودت اعتماد نداری ک گریه میکنی منم گفتم گریه میکنم چون دلم شکست از حرفت   

چون قبلا سر یه دختره بهش گفتم از این شاگردت خوشم نمیاد فک میکنه من کمر بستم دارم همه شاگرداشو  تست میکنم یا میخام بیرون کنم 

زنگ خورده ک خورده چراانقد سختش میکنین شایددستش خورده خو

میگه من اون موقع خواب بودم 

بعدشم میگه اگ دستم میخورد شماره حذف نمیشد میموند تو گوشی شمازه هم نیس 

2706