2733
2734

و زندگی و با گرونی هاش به کام همه تلخ کرده.اعصابم خورده برام مهم نیست کاربریم بترکه دوستان شوهرم هرموقع در مغازه کار نیست و کساد میشه اعصابش خورد میشه دست خودش نیست نمیتونه شاد باشه با این همه بدبختی خدا چرا هیچیشون نمیشه این همه مال حروم میخورن الهی که بمیرن

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترکیدنت مبارک😐❤

اصلا برام مهم نیست بزار بترکم.همینجوری که دارم از بغض و ناراحتی میترکم

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
2738
حالا حالا ها کار داریم

بخدا دارم میترکم خسته شدم از بس شب و روز نفرینشون کزدم

ای بابا😥

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
شوهر منم بیکاره  اصلا اعصاب نداره .منم وپسرمم شاد نیستیم

واقعا خدا الان چرا سکوت کرده چرا انقد وضع بدتر میشه چرا واقعا ما محکوم به این زندگی شدیم

من گاهی فکر میکنم شاید سیستم جزا و پاداش عوض شده ماخبر نداریم!

مثلا هرچی دزدتر بهتر

هرچی صادقتر بدبخت تر

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706