2726
بار اولش هم نیس مادرم ،قضیه از این قراره که چند روز پیش یه کاری پیش اومد و یه کاری تو محله مادرم و پدرم داشتیم ،پدرم مارو دید و به زور آورد دم خونه شوهرم گفت نمیمونیم و باید بریم ..ولی اونا هی اصرار کردن که نه بیایین خونه دم غروب هم بود ،،، اینم بگم شوهرم 4ماهه خونه مادرم نیومده یعنی نتونست بیاد ،مادرمم اصلا تعارفش نمی کرد که بیاین  خونمون  ،خلاصه ما رفتیم خونه به اصرار فقط بابام ها ،،،مادرم تا رفتیم تو خونه رفت تو آشپزخونه و خودشو مشغول کار کرد و اصلا بیرون نیومد ،خودم برا شوهرم چای بردم ،کم کم داشت تاریک میشد ،،،بابام به مامانم گفت ..تو پست بعد بقیش میگم  فقط دعوام نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گفت یه چیزی برای شام درست. کن ،،یهو مامانم با یه حالتی گفت برنج که دیروز درست کردم کمی مونده ماست هم داریم با گوجه ! بابام گفت مگه من مرغ نخریدم در بیار درست کن مامانم گفت نه نمیتونم و یخ زده و فلان ،،،بچه ها بار اولش نیس مامانم هر وقت میریم برنج شب مونده که چند بار گرم شده میزاره جلو منو شوهرم ،حالا من هیچ ولی شوهرم حقش نیس ،،،ندار هم نیستن یعنی حداقل خورد و خوراک  خانوادم خوبه

شاید انتظار داره شما دعوتشون کنید! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

فقط میتونم بگم نرو 

وگرنه مادرته هر چی هم باشه نباید بی احترامی کنی 

احترام خودتو و همسرت رو نگه دار و نرو 

اگر پدرت هم خواست بری دلیلش رو بگو 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2706