2737
2734

من از پیج مامی دستسازه فهمیدم میشه کابینتارو رنگ کرد عکساشونم خیلی خوب درومده بود 

بنظرتون اگر کابینتامو رنگ طوسی بزنم دسته هاشم عوض کنم خوب میشه؟! 

کابینتای خودم ام دی اف قهوه ای سوخته و کرم رنگه ظاهرش تمیزه ولی خیلی ازش خسته شدم دلم میخواد یه تنوع بشه و نمیخوامم زیاد هزینه کنم

کسی تجربه ای داره در این مورد؟ 

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟
برچسب بزن من شنیدم نمیشه رنگ کرد

یه بار برچسب زدم هی کنده میشه اعصابمو خورد میکنه جنس برچسبشم خوب بود ولی باز به دلم ننشست

یه جا خوندم اگه سمباده بکشم میتونم با رنگ مخصوص رنگش کنم

یک عدد مامان آینده هستم که در پوست خودم نمیگنجم😁💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه رنگ کرد اصلا ریسک نکن.برچسب هست هررنگ بخوای بخر بزن

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2738

از همون  پیج مامی دستساز بپرسی فک کنم کمکت کنن 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
یه بار برچسب زدم هی کنده میشه اعصابمو خورد میکنه جنس برچسبشم خوب بود ولی باز به دلم ننشست یه جا خون ...

ام دی اف رو سمباده بکشی؟ واااییی  نکن اینکار  و حیفه 

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
از همون  پیج مامی دستساز بپرسی فک کنم کمکت کنن

الکی میگه😒 کی اخه کابینت و سمباده میکشه که جنس چوبش محافظ روش خراب میشه و باد میکنه....مگه کابینتایه قدیمیه  که فلزی باشه و رنگش کرد😒 

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
الکی میگه😒 کی اخه کابینت و سمباده میکشه که جنس چوبش محافظ روش خراب میشه و باد میکنه....مگه کابینتای ...

چه بگویم خواهر   الان بی صاحاب انقو گرون شده خیلیا نمیتونن تهیه کنن  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
چه بگویم خواهر   الان بی صاحاب انقو گرون شده خیلیا نمیتونن تهیه کنن  

خوب درد همینه دیگه وقتی نمیتونیم  نو  شو بخریم  نمیشه  که با سمباده بچسبیم به جونه  کابینتایه ام دی افمون همون یه ذره زیباییشم نابودمیشه خوو😆 یعنی فکرشو بکن سمباده بکشی رنگکنی  باااد میکنه....