1648
1605

من امروز 10روزه انتقال جنین دادم 

بی بی چک زدم اول هيچي نيافتاد 

بعد از یک ربع دیدم هاله سفید انداخته باز بی خیال شدم 

یک ساعت بعد ديدم هاله صورتی کمرنگ. انداخته بنظرتون باردارم

دعا میکنم که باشی عزیزم

خدایا دری رو که بروی بندت باز می کنی هرگز نبندش مگر قبلش در بهتری رو براش باز کرده باشی، خدا جونم هیچ وقت تنهام نذار  که من از بی تو بودن  میترسم.       خدا جونم  ممنونم به خاطر همه چیزهایی  که بهم دادی ولی من هنوز ازت معجزه میخام . دوستان ممنون میشم ی صلوات برای حوایجم بفرستین

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522

اره هستی منم همینطوربودم تو حامله ای مبارک باشه

دختر نازم 12بهمن98متولدشدیه دخترنازو جیگرخدایا شکرت خدایاشکرت خدایاهزاربارشکرت خدایادامن ابجیمم سبزکن وهمه کساییکه منتظرنی نی هستن ابجیمم مامانی شده

خداازدهنت بشنوه ک بارداری 

شصتم تو چشم یاره کَلمممم چقدر میخواره اَه اَه اَه اَه می میشه امشب فاطما ابگوشت نزاره چقدر گرانه ی بسته کودو تو یونجه زاروپرسه های اِشکانه زل میزنم به پلکان خسته سوییچومیگیرمو میرم به خانه....😂😂ی لیمو🍋بامامانش میره بیرون وسط راه به مامانش میگه: مامان من ابلیمودارم😂😂😂یارو کولرش میسوزع هر ۸تا بچشو میگیره میزنه بهش میگن چرا بچه ها رومیزنی میگه صد دفعه بهشون گفتم ۸ تایی زیر کولر نخوابن به موتورش فشار میاد..حیف نون میره مصاحبه برا استخدام ازش میپرسن قشنگ ترین شهر دنیا کجاست میگه سانفرانسیسگو میگن بنویس میگه غلط کردم قم😂😂خروسه بالای دیوار بوده از توی خیابون ی ماشین حمل مرغ زنده رد میشه داد میزنه بچه ها بیاین سرویس دخترا اومده😂😂ی روزی پسره زنگ میزنه باباش میگه بابا برام ی شارژ بگیر باباش میگه صدات نمیاد پسره میگه الو الو برام ی شارژ بگیر باباش میگه آنقدر الو الو نکن صدات نمیاد...یارو تلفن خونشون زنگ میخوره برمیداره به جای اینکه بگه الو بله میگه بلو اله طرف هم قاطی میکنه میگه سلوالام😂😂😂😂اتوبوس حتما زنان تصادف میکنه و تمام زنان کشته میشن همه شوهرا خوش حال بودن به جز ی نفر ک خودشو به زمین میزد و گربه میکروبها گفتن تو حتما زنت رو خیلی دوست داری میگه ن آخه زنم از اتوبوس جامونده😂😂😂😂پسره ساعت ۳شب زنگ میزنه خونه باباش برمیداره میگه بابا چیزی نمیخاین دارم میام خونه باباهه میگه اگه جایی باز بود از این پلاستیکا ک جسد توش میزارن بگیر😂😂😂
خداازدهنت بشنوه ک بارداری 

امضات.لایککککک.انشالله . زودی مادر بشی.منم فعلا نشدم

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد بعد از یکسال و ۵ ماه اقدام  بایک سقط و دقیقا روز تولد شوهرم ازمایش بتام مثبت شد..فندق مامان خوش اومدی....تو رو خدا مث اون بار نزار قلبت از کار بیفته...بتپ که مامان با وجود تو قلبش میتپه....❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
1614
امضات.لایککککک.انشالله . زودی مادر بشی.منم فعلا نشدم

انرژی مثبت بده ب خودت ایشالله گ مادری

شصتم تو چشم یاره کَلمممم چقدر میخواره اَه اَه اَه اَه می میشه امشب فاطما ابگوشت نزاره چقدر گرانه ی بسته کودو تو یونجه زاروپرسه های اِشکانه زل میزنم به پلکان خسته سوییچومیگیرمو میرم به خانه....😂😂ی لیمو🍋بامامانش میره بیرون وسط راه به مامانش میگه: مامان من ابلیمودارم😂😂😂یارو کولرش میسوزع هر ۸تا بچشو میگیره میزنه بهش میگن چرا بچه ها رومیزنی میگه صد دفعه بهشون گفتم ۸ تایی زیر کولر نخوابن به موتورش فشار میاد..حیف نون میره مصاحبه برا استخدام ازش میپرسن قشنگ ترین شهر دنیا کجاست میگه سانفرانسیسگو میگن بنویس میگه غلط کردم قم😂😂خروسه بالای دیوار بوده از توی خیابون ی ماشین حمل مرغ زنده رد میشه داد میزنه بچه ها بیاین سرویس دخترا اومده😂😂ی روزی پسره زنگ میزنه باباش میگه بابا برام ی شارژ بگیر باباش میگه صدات نمیاد پسره میگه الو الو برام ی شارژ بگیر باباش میگه آنقدر الو الو نکن صدات نمیاد...یارو تلفن خونشون زنگ میخوره برمیداره به جای اینکه بگه الو بله میگه بلو اله طرف هم قاطی میکنه میگه سلوالام😂😂😂😂اتوبوس حتما زنان تصادف میکنه و تمام زنان کشته میشن همه شوهرا خوش حال بودن به جز ی نفر ک خودشو به زمین میزد و گربه میکروبها گفتن تو حتما زنت رو خیلی دوست داری میگه ن آخه زنم از اتوبوس جامونده😂😂😂😂پسره ساعت ۳شب زنگ میزنه خونه باباش برمیداره میگه بابا چیزی نمیخاین دارم میام خونه باباهه میگه اگه جایی باز بود از این پلاستیکا ک جسد توش میزارن بگیر😂😂😂