2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

والا من استرس دارم ‌. میترسم .. کار خاصی نمیکنم ک بت بگم ‌. آها میخوام برم نماز بخونم

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

من دلم گرفته حوصلمم سررفته بااینکه کلی کاردارم ولی دلودماغشو ندارم 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2714

گرفتم خوابیدم عصریه بعد پاشدم دیدم همجا تاریک. گفتم. شب شده حسابی کسل شدم دیدم ساعت4هست هوا بدجور. ابری و بارونی، دیگه. هیچی پلشدم میوه خوردم حمام رفتم. الانم نشستم کلا حوصله ام سرمیره پا گوشی و تلویزیون م همشم روی کاناپه لم دادم مادرشوهرم میگه ب شرطی ک تو رو همین مبل میزایی

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2706