2733
2734

سلام دوستان

قبلا که دکتر سینمو معاینه کرده بود گفته بود فیبروکیستیکه منتها گفته بود اصلا مهم نیست برو زندگیتو کن حتی گفتم سونو نمیخواد؟گفت نه(دکتر پوررضا که بی نهایت ماهره)

امروز مجدد رفتم دکتر زنان ایشونم دکتر خوبی بودن ، سینمو معاینه کرد گفت یک طرفش سفت تره برام سونو نوشت گفت سونو بده معلوم شه فیبروکیستیکه یا نه!! درصورتی که خوب من خودم میدونم هست

حالا دوستانی که سینه تون فیبریستیکه شما هم یک طرف سینتون سفت تره؟ نگران شدم، به نظرتون نگران کنندست؟

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
منم فیبروکیستیک هستم  مشکلی نیست ولی معمولا میگن ۶ ماه یه بار سونو بشیم نگران نباش  باف ...

شما هم سینتون سفت تر از نرماله؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه داتفاقا  بعد از شیر دادن دیگه شل شد ولی موقع معاینه قشنگ فیبروکیستیک بودنش معلومه

ممنون گلم

فيبروكيستيك توده هاي خوش خيم هستن.بيشتر خانمها دارند.سعي كن نوشابه بخصوص پپسي و كوكا نخوري.كاكائو و سوسيس كالباس هم برات خوب نيست.ويتامين E خيلي خوبه.همين

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
فيبروكيستيك توده هاي خوش خيم هستن.بيشتر خانمها دارند.سعي كن نوشابه بخصوص پپسي و كوكا نخوري.كاكائو و ...

ممنون گلم