2726
عنوان

عشق طوطیا بپرین تو

167 بازدید | 36 پست

من عاشق طوطی سانان هستم 😍 

ولی تاحالا تجربه ی نگهداری ازین کوچولوهای دوستداشتنی رو نداشتم 

میگن عروس هلندی هم نگهداریش آسونتره و هم قیمتش 

بنظرتون عروس هلندی بگیرم؟

یا ملنگو؟

یا کلا هرکی طوطی داشته یا داره اگه تجربه ای دارین بگین ممنون میشم😍

سختیای نگهداری ازشون یا نکات دوستداشتنی و جذاب 

مهربانی زبان جهانیست 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عروس هلندی عااالیه ولی دیرتر حرف میزنه و جنس نر بیشتر حرف میزنه ولی عالیه خیلی زود بهت عادت میکنه و رام میشه سعی کن خریدی جوجه دوسه ماهه بخری

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
2728
منم تصمیم دارم بخرم ولی بین این دوتا عشق موندم😍 ولی بیشتر نظرم رو عروس هلندیه

وای خیلی عشقن 

منم بین این دوتا موندم 

و اینم که هیچی از پرنده ها نمیدونم و نمیدونم ازکجا بخرم که مطمئن باشه و کلاه سرم نزارن

مهربانی زبان جهانیست 😍

من عروس هلندی داشتم عالی بود عاشقشم اونم عاشق من بود شدید هم دیگه رو دوست داشتیم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
وای خیلی عشقن  منم بین این دوتا موندم  و اینم که هیچی از پرنده ها نمیدونم و نمیدونم ازکج ...

یه پیج هست تو اینستا من از اونجا گرفتم عالیه پرنده هاشون همه شون رام و دست آموز

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من عروس داشتم😍ولی یه روز در باز بود پرید رفت😢یکم سر و صدا دارن ، کثیف کاریشونم زیاده ، در کل خوبه ...

😢 آخی 

حرف هم میزد؟

کثیف کاریش رو نمیشه عادتش بدی که تو قفسش دسشوری کنه؟😁

مهربانی زبان جهانیست 😍

عروس هلندی بسیار بسیار واابستگی عاطفی پیدا میکنه .اگه زمان و حوصله رو دارید  و وست دارید زمان بگذارید برای پرندتون عروس بهتره وگرنه اگه تایم کمی بهش رسیدگی میکنید و توجه و ناز کردن و غیره نمیخواید ،بهتره ملنگو بگیرید مستقل تر از عروسه .

کاربر سابق
2706