2703
2553

پری شب خواب میدیدم تو خونمون اجنه زیاد شدن با صدای بلند میگفتم اعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن رحیم . اجنه خودشونو شبیه شوهرم  دراورده بودن . یهو خود شوهرم اومد باهم اینذکرو میگفتیم .

باز امروز ظهر که خوابیدم خواب دیدم دم دم اذان مغربه و همه جا تاریکه یهو یه نور شبیه اتیش دیدم بلند داد میزدم اعوذبالله من الشیطان الرجیم . بسم الله الرحمن الرحیم . بعد دیدم یه چیزی شبیه جنازه ادمه تا این ذکرو میگفتم اون اتیش میگرفت . همش بلند این ذکرو میگفتم . یهو با ترس از خواب پریدم 

تعبیرش چیه به نظرتون ؟؟؟؟

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعبیرش اینه که زیاد میای نی نی سایت و داستان های جنی می خونی 

نه این نیس من نی نی سایت اصلا نمیدونستم وجود داره ولی این خوابا رو میدیذم

دخترم یعنی دنیام همسرم یعنی زندگیم
2456

عزیزم بنظرم شماباید سوره جن زیادبخونی بخون فوت کن بلند بگو اعوذبالله بسم الله 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

لابد هستش تو خونتون خاب میبینی ازیه اخوندی عالمی سیدی کسی بپرس ببین چکارکنی

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
نه این نیس من نی نی سایت اصلا نمیدونستم وجود داره ولی این خوابا رو میدیذم

عزیزم ببخشید شوخی بود. در واقع خودمو گفتم، چون اصلا و ابدا به جن و اینا فکر نمی کردم ولی از بس اینجا داستان و خاطره در این مورد خوندم تازگیا خیلی فکرشو می کنم و می ترسم. یه سایت هست به اسم ستاره، تو گوگل بزن تعبیر خواب ستاره، نمی دونم کیه ولی تا جایی که دیدم خوب تعبیر می کنه، اونجا تو بخش نظرات تعبیر خواب خوابتو بنویس و بگو برات تعبیر کنه

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
لابد هستش تو خونتون خاب میبینی ازیه اخوندی عالمی سیدی کسی بپرس ببین چکارکنی

یعنی چی کسی هست 😐😐😐

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
2714
عزیزم ببخشید شوخی بود. در واقع خودمو گفتم، چون اصلا و ابدا به جن و اینا فکر نمی کردم ولی از بس اینجا ...

من اصلا داستان نمیخونم . مگر تاپیکی باشه که کسی درخواست کمک کرده باشه 

یعنی چی کسی هست 😐😐😐

نه میگم از کسی بپرسی که علمش داره اخوند باشه یا تعبیرخواب بلدباشه بهت بگه شماسوره جن رو فقط زیاد بخون 

نه میگم از کسی بپرسی که علمش داره اخوند باشه یا تعبیرخواب بلدباشه بهت بگه شماسوره جن رو فقط زیاد بخو ...

چشم ممنونم دوستم ان شاالله حاجت روا باشی