2726

نمی دونم ,اما وقتی دلم میگیره ,صدبار میخونم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمی دونم ,اما وقتی دلم میگیره ,صدبار میخونم

مشکلت حل مبشه؟ بدتر نمیشه؟ خیلی شنیدم سنگینه.مخصوصا چله اش.خودم ارامش؟میگیرم با دکرش؟ولی چون میگن سنگینه چلشو برنداشتم .البته برای شروع باید ۴۰۰تا باشه .شما زیر حد نصاب میخونی انگاری.ولی خب همونم که میخونی مشکل حل میشه یا بدتر گره میخوره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بعد از نماز عشا باید توی حالت سجده به اندازه توانت بگی فک کنم ۴۰۰ ایده آلشه ولی به اندازه توانت

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
مشکلت حل مبشه؟ بدتر نمیشه؟ خیلی شنیدم سنگینه.مخصوصا چله اش.خودم ارامش؟میگیرم با دکرش؟ولی چون میگن سن ...

...همینجوری میخونم دلم آروم میگیره ,وقتی میخونم به این فک میکنم خدایی که حضرت یونس از شکم نهنگ نجات داد ,خداییه  بسیار پر قدرت ,این ذکر دوست دارم .

تابحال هم به سنگینی و یا چله برداشتن و ...این چیزاش فک نکردم

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
مشکلت حل مبشه؟ بدتر نمیشه؟ خیلی شنیدم سنگینه.مخصوصا چله اش.خودم ارامش؟میگیرم با دکرش؟ولی چون میگن سن ...

چله نگیر مداومت کن

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

بسم الله الرحمان الرحیم

با سلام

سوال: در مورد ذکر یونسیه خواهشن کامل راهنمایی بفرمائید. آیا این ذکر حداقل باید ۴۰۰مرتبه گفته شود آیا گفتنش احتیاج به استاد دارد آیا ففط باید شب در سجد گفت آیا می شود بعد از نماز صبح گفت آیا کمتر از ۴۰۰مرتبه هم می شود گفت به یک عدد خواص آیا این ذکر جزء اذکار عام است یا خاص . آیا جزء اذکار استغفاریست در مورد چه حاجتهایی خوانده میشود. آیا فقط باید در سجده باشد.در مورد این ذکر هرچه است می خواهم بدانم

ضمن تشکر از ارتباط شما با این مرکز به توضیح زیر توجه کنید .

۱. ذکر یونسیه را به هر تعداد می توان گفت اما تعدادی که بنا بر توصیه اساتید تاثیر مخصوص دارد حد اقل ۴۰۰ مرتبه است .

۲. گفتن این ذکر نیازی به اجازه استاد ندارد .

۳. در هر زمان می توان این ذکر را گفت اما گفتن ان بعد از نماز شب و یا بعد از نماز صبح تاثیر بهتری دارد.

۴.  گفتن ان برای همه جایزاست و نیازی به اجازه خاص ندارد .

۵. این ذکر را بزرگان در حال سجده توصیه کرده اند .

۶. اثر این ذکر رفع حجاب است و گفتن مرتب ان حجاب را از پیش روی سالک بر می دارد .

۷. در مورد ذکر یونسیه گفتنی است: توجه به مضمون ذکر یونسیه مهم است : ((لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین )) چرا که بعد از این ذکر بود که خداوند فرمود: ((فاستجبنا له و نجیناه من الغم ...)). دو مطلب قابل دقت در این ذکر هست یکی حسن ظن به خداوند و دوم اعتقاد و اعتراف به بدی ها و نواقص خود انسان . ما باید با تمام وجود باور کنیم که خداوند غنی , بی نیاز, کریم , جواد, مهربان و توانا است . پس از طرف او هیچ مانعی جهت برآوردن حاجات نیازمندان درگاهش وجود ندارد و در مقابل این ما هستیم که سراپا نقص و کاستی هستیم و خود را طلب کار خداوند می دانیم ; در حالی که طلبی از او نداریم و هر آنچه را هم که داریم از سر لطف و رحمت او است .

ضمنا ذکر یونسیه ذکری است مجرب و قرآن نیز آن را مایه نجات حضرت یونس و همچنین سایر مومنین از مشکلات معرفی کرده است ((لا اله الا انت , سبحانک انی کنت من الظالمین)