2410
2553
عنوان

واکسن ۴ماهگی

144 بازدید | 11 پست

دیروز صبح پسرم واکسن ۴ماهگی زدن تو دوتا پاش حالا خیلی نق نق میکنه تب هم داره قطره هم میدمش ولی اثر نداره دردش کی تموم میشه؟؟؟؟؟؟بغلشم نمیتونم کنم میترسم دردش بیاد😢😢😢😢😢😭😭 

عشقائ من---------->>>آقاموووون و پسرکم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چهارماهگی خیلی بد بود پسر منم خیلی اذیت کرد.روز چهارم دیگ خوب بود.معمولا سه روز نق نق میکنن 

نترس پاش درد نمیکنه زیاد بیشتر بخاطر اینه ک این سنگین هس برا بدنشون ...

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..
2714
ای وای یک هفته؟؟؟؟الهی جونم 

آره عزیزم. خیلی سختی کشیدیم. از دوتا پاش زدن دیگه درسنه؟ فکر کنم زن بیشعور یکیشو بد زد و تا چند روز دست به پاش نمیتونستم بزنم! ولی واکسن ۶ ماهگی کلا تب هم نکرد خیلی کم. تازه تو اوج گرما وسط مرداد ماه بود.

من پاهاشو بسته بودم نمیتونست تکون بده پاشو وگرنه بدجوری دردش میگرفت. منم نمیتونستم بغلش کنم‌ بغلش میکردم‌ جیغش میرفت تا ناکجا آباد. 

خلاصه که نگران نباش فقط مراقبش باش.

آره عزیزم. خیلی سختی کشیدیم. از دوتا پاش زدن دیگه درسنه؟ فکر کنم زن بیشعور یکیشو بد زد و تا چند روز ...

اره تو هردوتا پاش جای یکی از واکسنا قرمز کرده

من پاهاشو بسته بودم نمیتونست تکون بده پاشو وگرنه بدجوری دردش میگرفت. منم نمیتونستم بغلش کنم‌ بغلش می ...

میترسیدم فکر میکردم فقط پسر من اینجوره از دیشب خیلی گریه کردم واکسن دوماهگیش اصلا اذیتم نکرد...مرسی گلم