2703
2553
عنوان

میشه برای برادرم دعا کنید

192 بازدید | 16 پست

کارش درست بشه، زندگیش درست بشه

همسن و سالاش همه خانواده دارن با کار اما برادرم با تحصیلات بالا و قیافه خوب و.. . 

بخدا بحث پز نیست از خیلیا سر تره اما😔

ميگن دعا در حق دیگری جواب میده

انشالله تا آخر سال زندگیش روی روال بیفته

شده یه آدم عصبی و کلافه و سرگردون

خانوادم خیلی دارن حرص میخورن دلم برای مامان و بابام میسوزه

خدایا خودت یه دری بگشا، الهی آمین

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ان شاالله که خدا راه زندگیشو براش باز کنه یه بخت خوب یه کار خوب یه زندگی خوب و یه دل شاد نصیبش کنه

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ان شاالله که خدا راه زندگیشو براش باز کنه یه بخت خوب یه کار خوب یه زندگی خوب و یه دل شاد نصیبش کنه

مرسی عزیزم الهی آمین 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
انشالا درست بشه الان همه یه اینجوری توخونه هاشون دارن، برادر منم چندسال درس خوند الان به هردری میزنه ...

آره هی گیر میده ب بابام وام وام، بابامم کارمند بازنشست همه حقوقش قسطه خودش 😔😔😔

انشالا درست بشه الان همه یه اینجوری توخونه هاشون دارن، برادر منم چندسال درس خوند الان به هردری میزنه ...

ماهم یدونه داریم غصم شده 😪الان رفته کربلا صبح عکسشو فرستاد نگاه کردم گفتم یاامام حسین یاعلی خودتون زندگیشو راه بندازین 

2714
به زیارت آقا امام رضا ع بره یکی رو میشناسم به این صورت بود درست شد

هم پولشو نداره هم اینقدر سست ایمان شده ک بگم جبهه میگیره 

زیارت عاشورا به شبوه ایت الله حق شناس بخون  انشالله کار برادرت درست میشه

چجوریه شیوش گلم؟ 

منم یکیشو دارم ....سی سالشه ,,,

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
خانوما براتون صلوات میفرستم تاپیک عکس خونمو گزارش بزنید ممنونم ازتون.لایک کنین

زدم عزیزم 

2706