1648
1605
عنوان

میشه برای برادرم دعا کنید

188 بازدید | 16 پست

کارش درست بشه، زندگیش درست بشه

همسن و سالاش همه خانواده دارن با کار اما برادرم با تحصیلات بالا و قیافه خوب و.. . 

بخدا بحث پز نیست از خیلیا سر تره اما😔

ميگن دعا در حق دیگری جواب میده

انشالله تا آخر سال زندگیش روی روال بیفته

شده یه آدم عصبی و کلافه و سرگردون

خانوادم خیلی دارن حرص میخورن دلم برای مامان و بابام میسوزه

خدایا خودت یه دری بگشا، الهی آمین

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

ان شاالله که خدا راه زندگیشو براش باز کنه یه بخت خوب یه کار خوب یه زندگی خوب و یه دل شاد نصیبش کنه

فقط دوست داشتم منم تیکر بارداری بزنم    آموزش مجازی خیاطی اسان از مبتدی تا حرفه ای   Khayat1990@  

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

ان شاالله که خدا راه زندگیشو براش باز کنه یه بخت خوب یه کار خوب یه زندگی خوب و یه دل شاد نصیبش کنه

مرسی عزیزم الهی آمین 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘
1613
انشالا درست بشه الان همه یه اینجوری توخونه هاشون دارن، برادر منم چندسال درس خوند الان به هردری میزنه ...

آره هی گیر میده ب بابام وام وام، بابامم کارمند بازنشست همه حقوقش قسطه خودش 😔😔😔

انشالا درست بشه الان همه یه اینجوری توخونه هاشون دارن، برادر منم چندسال درس خوند الان به هردری میزنه ...

ماهم یدونه داریم غصم شده 😪الان رفته کربلا صبح عکسشو فرستاد نگاه کردم گفتم یاامام حسین یاعلی خودتون زندگیشو راه بندازین 

به زیارت آقا امام رضا ع بره یکی رو میشناسم به این صورت بود درست شد

هم پولشو نداره هم اینقدر سست ایمان شده ک بگم جبهه میگیره 

8
زیارت عاشورا به شبوه ایت الله حق شناس بخون  انشالله کار برادرت درست میشه

چجوریه شیوش گلم؟ 

منم یکیشو دارم ....سی سالشه ,,,

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
خانوما براتون صلوات میفرستم تاپیک عکس خونمو گزارش بزنید ممنونم ازتون.لایک کنین

زدم عزیزم 

1432

عزیزم ما هم مثل شما برادرم هر روز هر شب براش دعا می کنم در کنارش برای برادر شما هم دعا می کنم انشالله به حق اقا امام حسین که به اربعینش نزدیک می شیم خدا کار همه جوونها رو درست کنه و بتونن تشکیل خانواده بدن و از دست کنایه های اطرافیان راحت بشن