2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من شوهرم نیس هیچ وقت عصرا ولی حوصلم سر نمیره اخه میرم بیرون یا با دوستام یا مامانم الانم منتظرم مامانم بیدار شه بریم خرید 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

بچه داری نمیذاره حالمون خوب شه

وگرنه من دوست داشتم کلللللی کار انجام میدادم

مثلا هیچ دوستی ندارم دلم میخواست کلی دوست داشته باشم و رفت و آمد کنیم.دلم میخواست کاربیرون میکردم.

دلم میخواست درس و دانشگاه میداشتم.دلم میخواست مهمونی میرفتم.ولی متاسفانه همممممه چیز تعطیل شده و دیگه حال خوبی باقی نمونده.فقط شده گوشی و اینترنت متاسفانه.البته اونم اگه بچه ها بذارن

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"

🙌من تا لنگ ظهر خوابم بعد بلند میشم ناهار میخورم بعد تو نی نی سایت بعد اگه این نی نی سایت بذاره بلند میشم شام درست میکنم و بعد صدای ایفون در میاد و شوهر نفسی پشت ایفون شکلک در میاره و بعد درو باز میکنم وماچ وموچ😂😂😂

بچه ها ببخشید با اجازه استارتر

وقتی پماد واژینال استفاده میکنیم، چقد باید بخوابیم تا جذب شه؟

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙

من مهمون داشتم...ااز جمعه..امروز رفتن شمال.....میرن تفریح دوباره بزمیگردن خونمون...دو سه روز هستن دوباره میرن😫😫😫

فقط دوست دارم بخوابم اینقدر خستم.تازه صبح رفتم دندون پزشکی ناامیدم کرد😭😭😭😭

درست میشه دایی  
🙌من تا لنگ ظهر خوابم بعد بلند میشم ناهار میخورم بعد تو نی نی سایت بعد اگه این نی نی سایت بذاره بلند ...

دقیقا برنامه زندگیت مثل من بود. قبل از بچه دار شدن😂 الان دخترم نزدیک یک ماهشه همش یاد قدیما میفتم میگم عشق و حال داشتم هرروز

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2706