2737
2734
عنوان

یه چیز خیلی عجیب راجع ب این کاربر😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 6351 بازدید | 283 پست

بچه‌ها من یه ایده ای دارم 

فک کنم بعد از اینکه اسم کاربری عوض شده 

اسم سازنده تاپیک، اسم یکی از کامنت گذارای اون تاپیک شده ، تو تاپیک عروس کوچولو اینطوری بود 

مثلا اسم تاپیک بجای عروس کوچولو به اسم یکی دیگه است، و اون یکی دیگه، توی تاپیک نظر گذاشته بود 

حالا این خانوم شیرشاهی اومده همه کامنتهارو پاک کرده (قبلاً امکانش بود ) بخاطر همین ما نمی‌بینم کامنتارو وگرنه اسمی که برای اسی آورده توی کامنت گذاران بوده 

امیدوارم فهمیده باشید چی نوشتم 🤪🤪

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا با يه ايميل هر چندتا كاريري كه ميخواستن ميتونستن بزنن،براهمين براهركدوم يه اسم گذاشتن،ولي بعد كه قانون عوض شده و نميشده اون كارو كنن،سايتم اومده و همه كاربريايي كه با يه ايميل ساخته شده رو جمع كرده يه جا

🍓🐣🍒
2731
احتمالا با يه ايميل هر چندتا كاريري كه ميخواستن ميتونستن بزنن،براهمين براهركدوم يه اسم گذاشتن،ولي بع ...

آره شاید

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
بچه‌ها من یه ایده ای دارم  فک کنم بعد از اینکه اسم کاربری عوض شده  اسم سازنده تاپیک، اسم ...

نه عروس کوچولو قبلا اسمش اون بوده بعدا عوض کرده

بعدشم چرا باید اسم یه کاربر دیگه رو بزارن رو استارتر

2738

بچه ها یکی از کاربرا گفتن اسم عروس کوچولو اوایل فائزه بوده دوسه تا از تا پیکای صفحه آخرو ببینید همه به اسم فائزه صداش کردن.

احتمالا اسم کاربری خودشون بوده که تغییرش دادن وقتی میزنی رو اون اسم تاپیکایی که با اون اسم کاربری ایجاد کردن میاد

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
بچه ها یکی از کاربرا گفتن اسم عروس کوچولو اوایل فائزه بوده دوسه تا از تا پیکای صفحه آخرو ببینید همه ...

فائزه صداش کردن 

ولی اسم استارتر رو زده بهارک

بعد خود بهارک ، کامنت گذاشته توی تاپیک, رنگ پیامش هم صورتیه ، زرد نیست 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706