2726
عنوان

شوهرم سینکمونو عوض نمیکنه!

370 بازدید | 17 پست

ما ۲ ماه دیگه عروسیمونه...کابینت کردیم..کاغذ دیواری کردیم سقف خونمونو رنگ زدیم هالوژن زدیم لوستر خریدیم...هود و گاز ست سفید خریدیم یه سینک میمونه که شوهرم میگه حرفشم نزن ریالی ندارم...منم سینک خیلی گرون نمیخوام در حد ۷۰۰ ۸۰۰.میگه نزدیک عروسی هزار تومنم هزار تومنه....من از اون سینک چندشم میشه قبل ما مستاجرمون خیلی کثیف بوده احساس میکنم میشاشیدن روش😷 ندیدما چون کثیف بودن حسم اینو میگه.شوهرم میگه دامستوس وایتکس تاید میریزم گل میشه...مامانم میگه یه دونه سبد سینک گنده بگیر بزار داخل سینکت دیگه چندشت نشه...ولی بازم دلم رضا نمیشه...چیکار کنم ینی با دامستوس و اینکع سبد بزارم تو سینک میکروب هاش میره؟

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باباااا ندیدم که...انقدر کثیف بودن اینو احساس میکنم اخع سینک خیلی زرده

نه بابا فکرت چه جاها رفته، احتمالا چای زیاد میخوردن هی ته چای ریختنو تمیز نکردن،دسکش دستت کن با دامستوس برقش بنداز....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2728
نه بابا فکرت چه جاها رفته، احتمالا چای زیاد میخوردن هی ته چای ریختنو تمیز نکردن،دسکش دستت کن با دامس ...

😷😷من نمیتونم شوهرم باید این کارو کنه

ببین اگه بحث چندشه که اره با وایتکس تمیز میشه اما اگه دوسش نداری من بهت راه حل بدم؟

جرم گیر بردار بریز روش چنان جاش میمونه زشت میشه که شوهرت درجا میره عوضش میکنه بگو میخواستم تمیز کنم نمیدونستم جرمگیر اینجوری میکنه این از شاهکارای اوایل ازدواج خودمه‌ولی توروخدا اگه دعواتون شد به من فحش ندیااااا🙄

وا خب وایتکس همه چیو پاک میکنه دیگه ، کاملا ضد عفونی میشه . بعدم هیچکس تو سینک جیش نمیکنه خیالت راحت ...

تو همین سایت خیلیا میگفتن پی پی بچه میشورن تو سینک.ولی اینا انشاالله چای بوده

ببین اگه بحث چندشه که اره با وایتکس تمیز میشه اما اگه دوسش نداری من بهت راه حل بدم؟ جرم گیر بردار ب ...

خدایی؟😒شوهرم میفهمه جرم میده میگه حالا که اینجور شد تا اخر عمرت با همین بسوز بساز

وا خب وایتکس همه چیو پاک میکنه دیگه ، کاملا ضد عفونی میشه . بعدم هیچکس تو سینک جیش نمیکنه خیالت راحت ...

😔😔😔ممنون

2706