2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعام کن ممنون🌹🌹🌹🌹

انشاا...خدا نگهدارکوچولوت باشه  

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
انشاا...خدا نگهدارکوچولوت باشه    

انشاا...حاجت روا بشی 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل الفرجهم🌹🌹🌹🌹

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2728
واااای خانومی چقدر خوشگلن منم بافتنی بلدم ولی تا حالا عروسک نبافتم یعنی بلد نیستم ببافم ☹

از اینترنت بگیر آموزششو خیلی سخت نیست

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
منم بلدنبودم ازاینترنت کلی سرچ کردمو تلاش کردم تاآخرش شد!

افرین عزیزم .منم بلدم از اینا😍😍😍😍...تا الان دو سه تا بافتم .ولی عکس ندارم دست خواهر زادمه 😄.الانم دارم توپ میبافم بدم بهش .البته دختره .😊..

افرین عزیزم .منم بلدم از اینا😍😍😍😍...تا الان دو سه تا بافتم .ولی عکس ندارم دست خواهر زادمه 😄.الا ...

بافتنی خیلی حال آدموخوب میکنه..من لباس بافتن بلدنیستم ولی اینجورچیزابلدم!

2706