2733
2734
شوهرم امروز تا۸سرکاره دلم گرفته😫😫😫متنفرم ازین هوا وقتایی ک تنها باشم دلم میگیره

منم از پاییز به خاطرهمین هواش بدم میاد هوا گرفتس دل ادم ناخودآگاه میگیره☹

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا مشکلم همینه الان تاپیک زدم براش صاف همین امروز که بادو بارونو رعدو برقه من کلی کار دارم ماشینم ندارم 😭😭😭😭

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2731

بادمیاد.چقدرم سردمه ووی

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2738
لنتیا خو چ بی ذوقین😒😞

اخه زیاد خوشم نمیاد از این هوا😂

از صداشم میترسم😐مامانمم همین حالا رفت بیرون یکمم نگرانم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706