2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کیک چای قابلمه ای

مواد لازم👇

ارد دو لیوان_شکریک لیوان اگه پودر کاکایو میخواید بریزید شکر رو یک لیوان نیم بریزید_تخم مرغ 3تا_نصف لیوان روغن_دوقاشق چای خوری بکینگ پودر_دوقاشق غذا خوری سر پر پودر کاکایو_یه قاشق چای خوری وانیل.یک پنس نمک(دوانگشت ببرید داخل نمک و بردارید میشه یک پنس)

طرز تهیه👇

ارد رو سه بار الک میکنیم میزاریم کنار.تخم مرغ و با شکر و وانیل هم میزنیم تا کرمی رنگ بشه.یک لیوان چای پررنگ تازه دم میریزم و همونجوری که گرمه پودر کاکایو رو توش حل میکنیم میزاریم تا یکم سرد بشه.روغن و بکینگ پودررو به مواد اضافه میکنیم و هم میزنیم بعدش هم چای کاکایویی رو اضافه میکنیم و اردمون هم کم کم اضافه میکنیم بعدش هم قشنگ هم میزنیم تا ارد گلوله نشه.قابلمه رو چرب میکنیم مواد میریزیم توش و دم کنی میزاریم.گاز رو از قبل روشن کرده شعله پخش کن میزازیم.قابلمه رو میزاریم رو گاز اول یکم شعله رو زیاد میکنیم تا قابلمه گرم بشه بعد زیر شعله رو کم میکنیم .مثل وقتی که برنج میزاریم دم.40دقیقه اول به هیچ وجه در قابلمه رو باز نمیکنیم.بعد 40دقیقه باز میکنیم و با چنگال تست میکنیم اگه نچسبید اماده است ولی اگه چسبید بازم بهش زمان میدیم.(تو قابلمه تفلون میزاریم تا نچسبه) اینم باید در نظر بگیرید هر چقدر مایه کیک بریزید تو قابلمه همون اندازه هم پف میکنه پس قابلمه ای جا دار در نظر بگیرید.حتما حتما حتما هم این کیک رو درست کنید فوق العاده خوش طعم و نرمه.😋😋😋😋😋😋

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2706