2733
2734

اوووووووووووووووو تا دلت بخاد

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تازه اومدی نی نی سایت؟روزی صدتا تاپیک این شکلی هس.و تو اصلا تنها نیستی

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2738
من نامزدم خیلی رو مخمه کم حرفه بابام ساعتها باش حرف میزنه و اون فقط نقش مجسمه رو داره نه حرفی نه کلا ...

واقعا چیکا  باید کرد شوهر من همش کارای خانوادشو انجام میده خیلی بهشون اهمیت میده منم حسودیم میشه یه سال از عقدمون میگذره دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد از طرفی خودمم دوسش دارم نمیتونم ولش کنم

بعدش ک بازم داره ب کاراش ادامه میده شما چیکار میکنین قهر میکنین سرد میشین چ شکلی میشین

یجاهایی میدونم خانوادش اینکارو میکنن بیفتیم بجون هم ولی به کوری چشمشون نمیذارم دعوا بشه یه جاههای نمیتونم اینقو عاقل باشم دعوا بالا میگیره یجاهایی اون کوتا میاد

یجاهایی میدونم خانوادش اینکارو میکنن بیفتیم بجون هم ولی به کوری چشمشون نمیذارم دعوا بشه یه جاههای نم ...

اخه خواهر ادم چیزیه ک ادم بخاطرش با زنش دعوا و قهر کنه؟خیلی ناراحتم ینی ارزش من انقد کمه 

2706