2737
2734

شوهرم اصلن محبت حالیش نیس اصلا بلد نیس بهم محبت کنه جلوی بقیه که کلا اعتقادداره زشته مثلن اصلا دست بهم نمی زنه منظورم اینه مثلن من بخام دستشو بگیرم خیلی بدش میاد یا اینکه بخایم مثلن یه عکسی بگیریم کلا یک متر ازم دور وایمیسه  و هرچی من بگم بیا نزدیک میگه زشته زشته تو خونه ام همش میگه حسش نیس حسش نیس احساس میکنه اگه بهم محبت کنه من پرو میشم پس چطوری مردم زنشونو در ملع عام بغل و بوس میکنن یاقربون صدقه میرن😔😑😓 

منم ی گاو تو خونه دارم

دقیقا شوهرم اینطوریه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی خب تو بهش محبت کن قربون صدقش برو بزه اونم یاد بگیره بعضی از مردا اینکارارو بد میدونن چندساله ازدواج کردی شوهرت چندسالشع

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   
2728

شوهرمنم تغریبااینطوره البته توجمع وبیرون.همین دیگه بعضیا واقعاقشنگ ماچ وموچ میکنن

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2738

همه که مثل هم نیستن عزیزم شوهر منم اینجوریه بیرون همش میگه زشته تو خونه هم میگه جلو بچه نکن زشته تو ذهنش میمونه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

چرا انسان از محبت بدش بیاد اینام ک گفتی ی چیز عادیه زشت نیست 

ببین مشکلش چیه چرا محبت نمیکنه اخه خانما با محبت میتونن ادامه زندگی رو پیش،ببرن

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2706